x-kom hosting

EFI Network 0 for IPv4 (50-7B-9D-31-FB-15) boot failed Laptop lenovo g50-45

LukasSW
utworzono
utworzono

Witam mam problem z laptopem.lenovo g50-45 chce zainstalowac windows i nie mg uruchomic biosa , bot managera aby zaczac unstalowac , wyskakuje blad EFI Network 0 for IPv4 (50-7B-9D-31-FB-15) boot failed . Co mam zrobic ? Bardzo proszr o pomoc :(

1499591167262559285895.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Przez przycisk LenovoOneKey do BIOS nie możesz wejść?

LukasSW
komentarz
komentarz

Co to za przycisk?

 

Niestety nie dziala.

 

Niestety nie dziala. Znajduje sie w onekeyrecovery i gdy klikam przywroc z poczatkowej kopii zapasowej wyskalujw blad 

 

Youki
komentarz
komentarz

Jak włączysz laptopa za pomocą tego przycisku to powinieneś mieć opcję by wejść do recovery, ale także do BIOS, czy boot menu.

LukasSW
komentarz
komentarz

Jakims cudem udalo sie mi wejsc do biisu ,co mam zrobic ? Zeby zainstalowac windoesa albo cos , mam poznieniac ustawienia?

1499594998413-1577336139.jpg

Dlaczego w boot manager mam tylko 1/ opcje do wyboru - efi pxe network

1499602028986-1566233428.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Jak już jesteś w biosie to sprawdź czy w ogóle dysk twardy jest wykrywany. 

Jeśli nie jest to masz wyjaśnienie.

 

LukasSW
komentarz
komentarz

Jak to sprawdzic

Wykrywa 

1499614046254715729060.jpg

Jakies dalsze instrukcje ?

Youki
komentarz
komentarz

Wystarczy to co pokazałeś. Dysk twardy jest wykrywany.

W BIOS nie masz zakladki Boot, lub na ostatniej stronie możliwości wyboru urządzenia do boot?

 

LukasSW
komentarz
komentarz

Oddalem , laptop do naprawy . Przyjeli go i w opisie uszkodzenia npidali ze laptop nie laduje systemu . Jak myisz ile bd wynosila cena naprawy?

Youki
komentarz
komentarz

Zależy co zrobią, jak tylko przeinstalują system to nie wiem 50-100 zł?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.