x-kom hosting

Problem ze ściąganiem

jusef19
utworzono
utworzono

Wie ktos może dlaczego nie chcą się ściągać pliki exe, worda i inne tego typu, podczas gdy są w zipie czy rarze to idą świetnie?

Chodzi mi o neostrade

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

Istnieja pliki exe i inne do sciagniecia ale pakuje sie je w zip lub rar bo są wtedy skąpresowane maja inna strukture i mniesza pojemnosc

jusef19
komentarz
komentarz

Źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi oto że np jak mam plik exe to jak chce go ściągnąć to mi sie zatrzymuje w trakcie i juz nie ruszy i jest tak z większością aczkolwiek nie ze wszystkimi plikami. Ale jęśli taki sam plik jest w zipie albo w rarze to ściąga się bez problemu. Jest na to jakas rada bo chce ściągnąć prezentacje w power point i za nic nie chcą iść.

remix
komentarz
komentarz

moze sprubuj na innej przegladarce

jusef19
komentarz
komentarz
moze sprubuj na innej przegladarce

niestety tak jest w każdej a nawet w getright

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

Pokaz co to za plik!? pierwsze slysze ze sa takimi plikami problemy

jusef19
komentarz
komentarz

chodzi o to że to nie tylko te pliki, tylko zawsze odkąd mam neo czyli 2 lata nie bardzo się ściagały. A pliki ci nie pokaże bo sa na stronie Uczelni a tam musisz konto

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

HMM uzywaj programu do pobierania flashget napewno da rade no chyba ze jest jakas blokada sciagania po stronie sewera www

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.