x-kom hosting

C++ Najaktualniejsza książka.

wyrub
utworzono
utworzono

Cześć, chciałbym zacząć uczyć się c++ potem przejść na jave. Zastanawiam się nad książką Prata Stephana a symfonią C++ Jerzego Grebosza. Jestem kompletnym lajkiem, która książka jest lepsza dla początkującego, czy może macie jakąś inną propozycje ?

Matematyk0
komentarz
komentarz

Bardzo dużo ludzi poleca Grębosza, bo niby świetny, do mnie koleś kompletnie nie trafił i nie potrafiłem go w ogóle zrozumieć. Nie wiem jak Prata.

 

Nie ma lepszych i gorszych książek dla początkującego. Idziesz do księgarni, podchodzisz do półki z książkami dotyczącymi programowania, otwierasz na dowolnych dwóch tematach i czytasz w kilku książkach to samo. Wybierasz tą, która jest dla Ciebie najbardziej zrozumiała - jeżeli od razu zrozumiałeś co autor miał do przekazania, to to jest idealna książka, jak nie od razu, ale nie było z tym żadnych problemów - dobra książka, jak nie wiesz o co mu chodzi - odłóż ją i poszukaj innej,

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.