x-kom hosting

Mikrofon pojemnościowy

slsv01
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, chciałbym zainwestować za jakiś czas w mikrofon pojemnościowy, będę w stanie dołożyć do popfiltru, ewentualnie innych niezbędnych komponentów, jeśli będzie trzeba. Zależy mi na dobrej jakości mojego dźwięku, ale też fundamentem jest to, że chciałbym głównie mikrofon wykorzystać w przyszłości do tworzeniu materiałów na youtube, a chciałbym tam zachować naprawdę dobrą jakość dźwięku. Budżet na chwilę obecną 1000zł+ jeśli będzie coś trochę droższe, ale warte dopłaty, to też chętnie bym zobaczył. Zastanawiałem się nad tą opcją, funkcja automatycznego odszumiania wydaje się naprawdę kusząca, ale waham się, gdyż w sumie to trochę spora cena, a pewnie sam "razer" to duża zwyżka cenowa. :)

Edytowane przez slsv01

slsv01
komentarz
komentarz
11 godzin temu, szagus napisał:

Potrzebuję raczej czegoś w wyższej cenie, nie chciałbym potem mieć w głowię, że jednak to nie jest to czego oczekiwałem.

szagus
komentarz
komentarz

W takim razie musisz szukać pomocy albo na specjalistycznych forach audio albo w takich sklepach. Ludzie w tych miejscach mają dużo większą wiedzę na ten temat niż na forach komputerowych.

  • Dobra wypowiedź 1
Besesumber
komentarz
komentarz

Audiofanatyk też ma forum i tam odpowiada możesz próbować

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.