x-kom hosting

Diabelski modding

tofik177
komentarz
komentarz

jak dlamnie zajebiaszcza ;]

nie ma to jak dobry pomysł

WolfiK
komentarz
komentarz

Tylko czemu to ma służyć ten generator dymu? :mellow: Fajnie jakby jeszcze był w tym expres do kawy :) A tak nawiasem gość ma odjechane pomysły (in plus) :)

KarolTD
komentarz
komentarz

Normalnie się przestraszyłem tego pc-ta...odjechany. Ja tam swój narazie pomalowałem na niebiesko.

Sonido
komentarz
komentarz

Dym dla lepszego ekektu i wyobrażenia sobie mrocznej pieczary - siedziby samego szatana :P

Sam się zastanawiam czy by nie zmoddingować swojej starej budy, ale narazie brak mi pomysłu.

Kosmoj
komentarz
komentarz

efekt powiedzmy fajny, ale po co to komu. postawi gdzies przy biurku i co i bedzie sie cieszyl.............;P

komp jest po to by dzialal, a takie malowanie budy jest moim zdaniem bez sensu..........ale ten potwor powiedzmy fajny i z pomyslem xDD

Raxen
komentarz
komentarz

Pomysl niezly, koszta zapewne tez niewielkie. Pomysl wykonanie, efekt koncowy super. Tylko pogratulowac tak bujnej wyobrazni.

Adamcior
komentarz
komentarz

hehe dobreee , projekt bardzo fajny , widzę gościu miał faantazje ;]:D

Heimdall
komentarz
komentarz

A mi się akurat ten projekt wogóle nie podoba :) Jakieś takie "napchane" za dużo :)

DjConrado
komentarz
komentarz

Tak samo jak Heimdall. Za bardzo przepchane pianką :D. A ten dym?? Jakoś mnie to nie przekonuje ;). Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.