x-kom hosting

Monitor CRT 19' Jaki wybrać ?

Smokey
utworzono
utworzono

Witka:) tak ja kw temacie poszukuje monitora CRT 19-calowego z płaskim kineskopem (potrzebuję na 3-4 miesiące zanim uzbieram na dobrego LCD). znalazłem coś takiego:

http://www.allegro.pl/item332167037_19_del...4r_olsztyn.html

Dobry? starczy na te 3-4 Miesiące? aktualnie mam 17' CRT więc myślę, że i tak będzie dla mnie dużo lepiej na takiej 19'. Komp taki jak w podpisie ale mam nadzieje, że w wakacje 22' LCD zakupię więc wtedy wszystko być git:) jak możecie do doradźcie jaki monitor wybrać? byle miał płaski kineskop i 19'. No i chciałbym żeby ta cena do 150-160zł była już z przesyłką. Jak coś znajdziecie ciekawego to wrzućcie linki. pozdrawiam

piku
komentarz
komentarz

Skoro na 3-4 miesiące to po co wymieniać? Ten Dell z Twojego linka jest w miarę nowym modelem więc mozesz jako zastępczaka śmiało brać, przynajmniej mało prawdopodobne ze się popsuje w tym czasie :P

Smokey
komentarz
komentarz

No niestety ten co mam muszę oddać więc potrzebuje nowego a że 19' CRT nie są takie drogie to taki właśnie chciałbym:) no ot chyba tego Della wybiorę...

Ten Iyama dobry ale 150zł bez przesylki :( niestety a nie chce więcej dawać...

Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć ? Jaki wybrać? pzdr.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.