x-kom hosting

Problem że ściąganiem plików

Gość
utworzono
utworzono

Mam program do ściągania plików TB7.pl. Jeśli ściągam pliki o małej wielkości to ściągają się od razu , ale np. Filmy to pojawia się ta tabelka gdzie muszę zaznaczyć "zapisze plik". Dawniej ściągało się od razu przechodząc do tej strzałki, teraz muszę zaznaczyć w tabelce że chcę ściągnąć. Co prawda nieraz pisze że mogę to ustawić w programie Firefox ale nie mogę znaleźć takiej opcji. Nie jest to co prawda uciążliwe ale trzeba za każdym razem zaznaczać ze chcę plik zapisać co robiło do tej pory automatycznie. Właśnie tak jak pokazałem na 1 załączniku.teraz za każdym razem muszę zaznaczyć że chcę ściągnąć. Gdzie w programie Firefox jest opcja do ustawiania aby pominąć tą tabelkę ? No bo jak napisałem nieraz ukazuje się informacja że można to ustawić w Firefoxie. No i czy w ogóle istnieje. Tak jak pisałem dawniej od razu pliki do ściągnięcia przechodziły automatycznie tak jak na załączniku ( bez tytułu 2 )

bez tytułu 2.JPG

bez tytułu.JPG

Matematyk0
komentarz
komentarz

Trzy kreseczki w prawym górnym rogu -> Opcje -> Ogólne, podtytuł Pobieranie. Zaznacz "Pobierane pliki zapisuj do" i wybierz folder zapisu.

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

I tak mam zaznaczone a mimo to za każdym razem pojawia się ta tabelka gdzie muszę zaznaczyć "Zapisz plik" oraz SMPlayer ( domyślny) Przecież jeśli mam zaznaczone że ma zapisać na pulpit to ma zapisać na pulpit dlaczego więc pojawia się tabelka  a w środku napis SMPlayer ( domyślny ) ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.