x-kom hosting

Smartphone do 1000zł

Hiszpanu
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, szukam telefonu do +/- 1000zł. Przede wszystkim i to najważniejsze musi być duży wyświetlacz i telefon ma być w miarę świeży (max kilka miesięcy od premiery w PL). Mam teraz meizu m2 note z wyświetlaczem 5.5 cala i mniejszy wyświetlacz nie wchodzi w grę. Od razu zaznaczam że chińskiego telefonu już nie chcę, nie chodzi o to że nie polubiłem marki meizu ale chinole mają kilka minusów a kilka z nich to słaby aparat, chińskie powiadomieniami i nie dokładne spolszczenie telefonu, przy dłuższym użytkowaniu to potrafi denerwować. Także teraz stawiam na popularne marki. Nie wiem co tutaj napisać, głównie to dzwonię, korzystam z aplikacji, wysyłam smsy i robię zdjęcia. Może ktoś będzie w stanie doradzić mi coś fajnego, ja się nie znam ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Hiszpanu

Youki
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Hiszpanu napisał:

a kilka z nich to słaby aparat,

To zależy od konkretnego modelu, zastosowanej matrycy.

Godzinę temu, Hiszpanu napisał:

chińskie powiadomieniami i nie dokładne

Zależy od nakładki systemowej, a Meizu ma dość specyficzną.

 

Używany, na gwarancji telefon wchodzi w grę?

SerwisKomputerowy
komentarz
komentarz

Jeżeli chcesz aby smartfon był w miarę świeży, to w tym budżecie może Huawei P10 lite? Spełni Twoje wymagania, ciekawa konfiguracja, dobra jakość wykonania i przyzwoity aparat. To moja propozycja.

Hiszpanu
komentarz
komentarz (edytowane)
21 godzin temu, Youki napisał:

To zależy od konkretnego modelu, zastosowanej matrycy.

Zależy od nakładki systemowej, a Meizu ma dość specyficzną.

 

Używany, na gwarancji telefon wchodzi w grę?

 

Być może nie przeczę, ale jakoś tak po m2 note mam ochotę powrócić do normalnych producentów, tak jak pisałem nie mam nic do Chinoli nawet je polecam, ale może nie są dla mnie po prostu. W grę wchodzą tylko nowe telefony. 

 

10 godzin temu, SerwisKomputerowy napisał:

Jeżeli chcesz aby smartfon był w miarę świeży, to w tym budżecie może Huawei P10 lite? Spełni Twoje wymagania, ciekawa konfiguracja, dobra jakość wykonania i przyzwoity aparat. To moja propozycja.

 

Huawei odpada niestety. 

 

 

A co myślicie o nokii 6 ? Przypadła mi do gustu jakoś, wydaję się być dobrym wyborem i to na androidzie a zapomniałem napisać że tylko taki system wchodzi w grę. 

Edytowane przez Hiszpanu
Besesumber
komentarz
komentarz (edytowane)

Nokia 6 też jest chińska :D ale z Nokii udany produkt najlepszy z tych co się ostatnio pojawiły

Edytowane przez Besesumber

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.