x-kom hosting

komputer dochodzi do Ladowania połowy Dosa i sie restartuje

Damianek1109
utworzono
utworzono

witam jestem tu nowy... troszke sie znam na komputerach takze zawsze moge cos tam pomoc.. ale teraz was koledzy prosze o mała pomoc... mam problem z kompem... komp jest firmy DELL jest to orginalny komputer zaden tam skladak ani jaki inny tylko orginalek.. a problem polega na tym ze ten komputer stal kilka miesiecy i teraz jak chcialem go odpalic to jest taki problem ze nie chce wogole wejsc na Dosa Tak jak by go wogole nie widzail bo laduje sie do polowy i sie komputer restartuje i znowu tak sie robi od pocztku a nieraz jest tez tak ze po zaladowaniu do polowy wchodzi na Biosa i tam jakis wyskakauje dziwny komunikat z ktorego nic nie mozna zrozumiec:/ jast to dosyc stary komputer ale potrzebny sie okazal a tu lipa bo nie chce odpalic?? pomózcie prosze was

DoGeR
komentarz
komentarz

Wymienić baterię na płycie głównej :)

Damianek1109
komentarz
komentarz

Nie wiem sproboje ale moim zdaniem to chyba bateria nie ma nic do tego ze nie chce odpalic sie Dos jak by bateria byla winna to odpalil by sie ale z a kazdym razem chcial by zeby mu ustawaic Date w DOSIE... nie sadzisz kolego???

olej3232
komentarz
komentarz

Może coś więcej na temat tych komunikatów w Biosie! Dos jest zainstalowany czy z jakiejś płyty lub dyskietki startowej go uruchamiasz?

Damianek1109
komentarz
komentarz

Dos jest zainstalowany na płycie głownej juz byl no nie i normalnie chodzi a teraz jak go odpalielm to niestety nie chce????

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.