x-kom hosting

[1500zł] Praca biurowa, programy CAD

diablo45
utworzono
utworzono

Witam,

Poszukuję laptopa do 1500 zł. Będzie używany do pracy biurowej (pakiet office) oraz do pracy w programach takich jak AutoCAD, Autodesk Robot. Potrzebuję czegoś, co będzie w miarę dawać radę w tym przypadku. Wielkość 13 bądź 15 cali. Mam na oku coś takiego:

http://allegro.pl/laptop-lenovo-u330-i5-4200u-2-60ghz-8gb-500gb-win8-i6850797351.html#thumb/8

Znajdę coś lepszego w tej cenie? Może być jakas oferta poleasingowa/powystawowa. Myślałem o dysku SSD, ale w tej cenie znajdę tylko 128GB, a to mi na pewno po chwili użytkowania nie wystarczy, z racji posiadania dużej ilości dokumentacji. 

Z góry dzięki za pomoc i propozycje.

Youki
komentarz
komentarz

Tylko to nie jest nówka tylko outlet/refurb i gwarancja sprzedawcy.

Poza tym tutaj lepiej poszukać coś  CPU z serii M, wydajniejszy pojedyńczy wątek bardziej przyda się.

Poszukaj coś z I5 3340M/3360M/3380M/I5 4200M/4210M

diablo45
komentarz
komentarz

Masz może jakąs konkretną ofertę?

SerwisKomputerowy
komentarz
komentarz

Pierwszy model Della z powyższego linku jest jak najbardziej okej i sprawdzi się do pracy biurowej czy zastosowań które wymieniasz. Największy nacisk położyłbym na matową matryce- dla komfortu polecam 15 zamiast 13 cali.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.