x-kom hosting

Cicha obudowa 150z

Cesash
utworzono
utworzono

Witam

Poszukuję cichej obudowy do 150zł, najlepiej aby razem z przesyłką zmieścić się w tej kwocie. 

Sprzęt który bedzie w niej siedział nie będzie podkręcany, ani "wysoki", zależy mi aby było cicho i okablowanie nie latało po całej obudowie. 

Myślałem nad brutusem m10, będzie w porządku? 

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie nie dostaniesz za bardzo wyciszonej obudowy, do tego tylko format mATX wchodzi w grę?

Cesash
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Youki napisał:

W tej cenie nie dostaniesz za bardzo wyciszonej obudowy, do tego tylko format mATX wchodzi w grę?

Znaczy nie musi być super wyciszana, bardziej chodziło mi aby wentylatory były ciche, gdyż moja stara obudowa noname ma tak drażniący wentylator, że doprowadza mnie do szału. 

Moze być mATX

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie na mega ciche wentylatory nie ma co liczyć, chyba, że samemu je dokupisz.

 

Cesash
komentarz
komentarz

No dobrze w takim razie co do tej obudowy powiem tak. 

Płyta jest mATX, nie musi być super chłodna, super duża, wyciszana itd, chciałbym aby nie był to tracer czy inna akyga oraz żeby ta kultura pracy była w miarę ok, gdyż moje wentyle nie tyle co mi doskwieraja gdy się kręcą, lecz co jakiś czas zdarza im się brzeczeć ( sa źle dopasowane lub wada techniczna, jak się przytrzyma jeden bok to nie ma tego hałasu), a że jest to stara obudowa to chce ją zmienić. 

Youki
komentarz
komentarz

Popatrz na Regnum RG2 od SilentiumPC.

 

  • Dobra wypowiedź 1
Cesash
komentarz
komentarz

o bardzo fajna obudowa, naprawdę super. Dzięki wielkie up^ 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.