x-kom hosting

monitor LCD 22'' za 350 zł ?

magister512
utworzono
utworzono

Witam myślę nad zakupem monitora LCD. Znaazłem na allegro bardzo tani monitor 22''

http://www.allegro.pl/item335509175_22_lcd...i_wroclaw_.html

co sądzicie o taki monitorze ?? :D

piku
komentarz
komentarz

Świetny monitor, ale... to egzemplarze poserwisowe lub powystawowe. Zwróć uwagę na tą linijkę:

Monitor może posiadać od 4 do 20 linii na matrycy.

oraz na warunki 'gwarancji':

Firma microtech gwarantuje udane zakupy, w przypadku gdy sprzęt nie spełni Twoich oczekiwań można go w ciągu 10 dni zwrócić bądź wymienić na inny.

Uwaga! Gwarancja dotyczy tylko zakupionego, nienaruszonego sprzętu - koszty przesyłek, instalacji oprogramowania i innych dodatkowych usług, wykonanych na specjalne życzenie klienta nie zostaną zwrócone.

Wolałbym dołożyć 300zł i kupić taki monitorek tyle że leżaka lub z nieznacznie porysowaną obudową (czasem się trafi z uszkodzonym gdzieś subpikselem ale lepsze to niz brak 20 linii obrazu :P) - mają gwarancję 1 rok.

rcwawa
komentarz
komentarz

monitor sam w sobie calkiem dobry ale sa to powystawowki i maja wady. a dlaczego taki tani?! "Monitor może posiadać od 4 do 20 linii na matrycy." Wiec jezeli Ci to nie przeszkadza to mozesz brac ale tyle lini bedzie napewno przeszkadzalo

BlackRaven
komentarz
komentarz

Raczej nie wyobrażam sobie żeby 20 lini mogło nie przeszkadzać :D Lepiej już kupić nowy monitor i mieć coś dobrego, zwłaszcza że bardzo prawdopodobne jest że taki krótko po skończeniu się gwarancji padnie całkowicie... Ewentualnie są na allegro droższe, ale w lepszym stanie (rysy na obudowie, małe ciemniejsze plamki na matrycy itp), można się nad takimi zastanowić. Pozdrawiam :)

rcwawa
komentarz
komentarz

ja kupilem od tej firmy przez allegro gateway 21" za 700 i jednyna wada to mala rysa na rogu matrycy, ktora widac tylko pod odpowiednim kontem ale trzeba przyfracic i na dobry egzemplarz trafic, teraz bede kupowal jeszcze jeden taki sam dla siosry.Ja bym na twoim miejscu dozbieral i kupil bez wypalonych lini

piku
komentarz
komentarz

Przyznam się że też kupiłem takiego Gatewaya w zeszłym roku, ma ryski na obudowie których nie widać na dobrą sprawę... Za jedyne 800zł (wtedy sklepowa cena wynosiła 1200zł). Póki co służy mi wyśmienicie, no i gwarancja jest... :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.