x-kom hosting

Wycena sprzętu (z nową kartą graficzną)

Zaiid
utworzono
utworzono

Cześć prosił bym o wycenę zestawu komputerowego (cały sprzęt kupiony nowy i użytkowany od 07.12) plus osobno Monitor iiyama ProLite B2475HDS 

 

bKuCFV2qSKunMf3St0CsLw.png


Uwaga, zamiast karty graficznej geforce 570 gtx kupiłbym tam nową nvidia 1050 gtx wartą 500zł, więc cene zestawu liczcie z nową grafiką! 

Youki
komentarz
komentarz

Tylko po co kupowa GPU, obecna jest uszkodzona?

Zaiid
komentarz
komentarz

Dokładnie, a stwierdziłem że najlepszym pomysłem na sprzedanie tego będzie wrzucenie sensownego GPU i sprzedanie jako zestaw (obecnie mam osobę która weźmie od ręki za 1500zł z tymże że muszę odjąć od tego 500zł za nowe GPU, a 1k za taki zestaw to chyba jednak trochę za malo, dlatego pytam was jaka cena była by lepsza)

Youki
komentarz
komentarz

Sprzedaj osobno, tak wyciągniesz więcej, bo osobiście nawet bez GPU bym 1000 zł za to nie dał. Pod względem wydajności w grach CPU obecnie to cienizna, a wartość podnosi leciwy SSD czy 16 GB RAM.

 

  • Dobra wypowiedź 1
Zaiid
komentarz
komentarz

Dzięki, a jeżeli podniosę cenę do 1700-1800 wyjdę na mniej więcej to samo jak bym sprzedawał osobno?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.