x-kom hosting

Gainward Bliss GeForce 7600GT AGP

amatikulu
utworzono
utworzono

pisałem wcześniej na temat gf galaxy 7600gt jednak zdecydowałem się na zakup Gainward Bliss GeForce 7600GT AGP ,w o wiele korzystniejszej cenie, w tej chwili poszukuję do niej lepszego chłodzenia najlepiej z systemem pipe , proszę o propozycje

cena, bez przesady max 70zł

amatikulu
komentarz
komentarz

fajne, za 58zł w moim mieście (wroclaw) w rospisce podaja moja karte, jednak nie wiem czy będzie pasować ,prosze zobaczyć ona ma "wysokie" kondensatory i budowę bardziej jak karty quadro fx

jeszcze jakies propozycje?

WolfiK
komentarz
komentarz

wysokość tego mostka (x) jest chyba wystarczająca tak na oko :)]

Albo może zmierz linijką i spytaj się czy możesz zmierzyć w sklepie czy będzie pasować.

Możesz kupić jakiegoś zalmana tudzież pentagrama ale to chłodziwo wydaje się być bardziej atrakcyjne w tej cenie.

amatikulu
komentarz
komentarz

no zwłaszcza że wyglada na bardziej pasywne niz aktywne,http://www.arctic-cooling.com/downloads/co...str_aclros2.pdfdogrzebałem się do czegos takiego, i chyba nie pasuje :( (sprawdzę jeszcze na zywo), szkoda bo sie napaliłem, nie macie czegoś równie fajnego najlepiej pasywnego i z pipami ??jeszcze jakieś alternatywy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.