x-kom hosting

[2700 max] Laptop do filmy hd , photoshop, gry

OliwkaKarol
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym zapytać o laptopa do gier do kwoty 2700. Tylko zakup na allegro. Poniżej wypatrzyłem 2 typy proszę o ewentualne wskazanie innego lepszego ? Musi być koniecznie ssd lub ssd i HDD. moze byc bez systemu . lecz musi być nowy sprzęt. 

Laptop 1

Laptop 2

franczakr
komentarz
komentarz

Tego Lenovo od razu odpuść. Ma gwarancję sprzedawcy i 2-rdzeniowy procesor.

HP jest OK, ale zwróć uwagę na 

Cytuj

do każdego laptopa dołączone nakładki spolszczające klawiaturę (tylko na znaki interpunkcyjne)

 

OliwkaKarol
komentarz
komentarz

co znaczy ze jest nakładka spolszczająca ? bo nigdy się z tym nie spotkałem ... jak bardzo to odbiega od typowej np. klawiatury lenovo bo taki teraz mam laptop ... 

 

a coś innego jest do zaproponowania w tej cenie ? 

franczakr
komentarz
komentarz

Są naklejone naklejki na niektóre klawisze (tutaj interpunkcyjne, możliwe, że "z" i "y" też), ponieważ klawiatura ma inny układ niż przyjęty w Polsce

OliwkaKarol
komentarz
komentarz

Aha czyli tu gdzie z bedzie y itd... czyli nie wiadomo .. hmm .. a jeśli chodzi o specyfikację ?

franczakr
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak na tą cenę to bardzo dobra okazja, z tego co jest napisane to tylko na klawiszach interpunkcyjnych będą nakładki (na dole aukcji masz przykładowe zdjęcia z nakładkami)

Edytowane przez franczakr
OliwkaKarol
komentarz
komentarz

czyli w tej ceni nic lepszego nie dostane ... nie ma innej lepszej karty niż ta ? za te pieniadze? 

franczakr
komentarz
komentarz

Z nowych nic lepszego nie da rady, to jest i tak bardzo dobra oferta

krystian922
komentarz
komentarz

można się w tym budżecie również zastanowić nad Lenovo IdeaPad 700-15ISK: https://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-700-15isk-80ru00tvpb-1176092/
+ Procesor Intel Core i5 6300HQ
+ 4GB RAM
+ Grafika GeForce GT950M 4GB 
+ HDD 1TB
+ Matryca Matowa 
+ Full HD
+ IPS 

mobilek
komentarz
komentarz

@OliwkaKarol ostrzegam przed takimi sklepami, poczytaj o nich opinie np. na Wykopie wielokrotnie były wspominane

 

Cytuj

Musi być koniecznie ssd lub ssd i HDD.

Takie rzeczy to tylko na allegro :D Ale to skórka za wyprawkę zresztą nawet nie wiem czy chcesz wiedzieć co ludzie myślą o dyskach montowanych w tych laptopach.

OliwkaKarol
komentarz
komentarz
46 minut temu, mobilek napisał:

@OliwkaKarol ostrzegam przed takimi sklepami, poczytaj o nich opinie np. na Wykopie wielokrotnie były wspominane

 

Takie rzeczy to tylko na allegro :D Ale to skórka za wyprawkę zresztą nawet nie wiem czy chcesz wiedzieć co ludzie myślą o dyskach montowanych w tych laptopach.

 

Czyli sugierujesz ze do ostatni badziew te ssd z allegro ? 

4 godziny temu, krystian922 napisał:

można się w tym budżecie również zastanowić nad Lenovo IdeaPad 700-15ISK: https://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-700-15isk-80ru00tvpb-1176092/
+ Procesor Intel Core i5 6300HQ
+ 4GB RAM
+ Grafika GeForce GT950M 4GB 
+ HDD 1TB
+ Matryca Matowa 
+ Full HD
+ IPS 

 

 

Budżet już przekroczyłem proponując 2799 ... 

Besesumber
komentarz
komentarz

Dobra cena za Acera można śmiało brać

OliwkaKarol
komentarz
komentarz (edytowane)

 

 

Niestety żona powiedziała że bez napędu nie mam brać laptopa ! ehhh to już teraz sam nie wiem :/ 

Edytowane przez OliwkaKarol
Youki
komentarz
komentarz

Napęd można dokupić osobno na złącze USB za te 70-80 zl

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.