x-kom hosting

Program Microsoft Word przestał działać

Aga_bla
utworzono
utworzono

Witam. Kiedy próbuję wejść w program typu Microsoft Word, Excel czy PowerPoint wyskakuje mi taki właśnie komunikat, że "Program Microsoft Word przestał działać". Próbowałam kilka razy uruchamiać komputer i nic. Skanowałam komputer, odświeżałam, usuwałam wszystko CCleanerem i Word dalej nie chce się włączyć. Mam Windowsa 10, chciałabym uniknąć formata. Czy da się coś z tym zrobić? Wie ktoś może co robić w takiej sytuacji? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź...

BatBit
komentarz
komentarz

Proszę przeinstalować pakiet office, Microsoft ostrzegał w swoim niedawnym komunikacie aby nie używać programu CCleaner jako niebezpiecznego dla plików systemowych

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Aga_bla
komentarz
komentarz

Ale w jaki sposób go przeinstalować? Mogłabym uzyskać dokładne instrukcje jak to zrobić?

 

Bish
komentarz
komentarz (edytowane)

W menu start wklep "dodaj lub usuń programy" -na liście znajdź program worda, kliknij na nim raz, pojawi się przycisk "odinstaluj" -klik na niego i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

 

PS Oczywiście musisz posiadać instalator programu, by go ponownie zainstalować.

 

https://support.office.com/pl-pl/article/Naprawianie-aplikacji-pakietu-Office-7821d4b6-7c1d-4205-aa0e-a6b40c5bb88b -tutaj masz instrukcję jak naprawić już zainstalowany program.

Edytowane przez Bish
  • 2 miesiące później...
koper000
komentarz
komentarz

Może spróbuj wersję portable?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.