x-kom hosting

Wentylator 80mm

Sonido
komentarz
komentarz

Wciągać!

Z tego co czytałem to Xthermal będzie idealnym wyborem i zapewne cichszy od Scythe.

Gość
komentarz
komentarz

Scythe będzie wydajniejszy, a Xthermal cichszy.

Wentyl ma wciągać.

mis456
komentarz
komentarz

A czy warto go montować czy lepiej zostawić tubę?

Sonido
komentarz
komentarz

Zamontuj wentyl, bo ta tuba to się nadaje chyba tylko jako lejek - blokuje przepływ powietrza i chłodzi jedynie procka i to niezbyt wydajnie.

Foq66
komentarz
komentarz

Warto bo wentyl chłodzi wszystkie podzespoły a tuba tylko procesor.

kamilpod
komentarz
komentarz

Proponuje wenty jak koledzy proponuja bo ta tuba to nie jest zbyt wydajna,mało chlodzi <_<

mis456
komentarz
komentarz

OK. JEstem już prawie zdecydowany na scythe, Jednak mam 2 pytania:

Czy ten potencjometr da się jakoś zamontować do zatoki 5,35?

I czy 17db to jest już prawie niesłyszalne, bo mam fandera i nie chcę aby scythe był od niego głośniejszy?

Kosmoj
komentarz
komentarz

17 to nie jest zle, bedzie niaslyszalny lub minimalny szumik przy malej odleglosci i ciszy dookola. Nie bedzie zle;)

Gość
komentarz
komentarz

Co do tej tuby to warto wywalić. Ja mam dosyć małą obudowę, Freezer i tuba się nie mieszczą, dałem stary wentyl 80x80 który wieje bezpośrednio na Freezera i temperatura spadła o 3*. Tylko ten wentyl jest marki Foxconna i jest b. głośny.

mis456
komentarz
komentarz

A ja mam chłodzenie boxowe i ono wieje prosto do tej tuby czy jak dam ten wentylator na wciąganie to będą się zderzały 2 powietrza.

A co do wiatraka nie mogę się zdecydować. Chyba wezmę scythe bo ma większe obroty w zapasie i przy 23db będzie miał większy przepływ powietrza niż xtermal.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.