x-kom hosting

Zasilacz 450W dla GTX 760?

twistu94
utworzono
utworzono

Witam. Nie wiem czy piszę w dobrym temacie, jeśli nie to przepraszam.

Planuję niebawem upgrade mojego komputera. Chociaż upgrade`m tego nazwać chyba nie można. Mam aktualnie kartę graficzną Gigabyte GTX 950 2gb. Jakoś sobie w miarę radzi w jakichś średnio wymagających grach. Zacząłem ostatnio grać w bf1 no i od tej pory pomyślałem, że warto by było ją wymienić na coś innego. Od razu pomyślałem nad Gigabyte GTX 760 2gb Windforce 3x. Ale tutaj pojawia sie problem. Mam zasilacz Corsair 450W. Z aktualnym sprzętem sobie radzi. Mocy ma na zapas, ale teraz czy poradzi sobie z 760tką? Oglądałem prezentacje tej karty i przy obciazeniu pobór wynosił 443w. Dlatego pytam was, czy mój zasilacz wystarczy na ogarniecie całego sprzętu.

 

Cały komputer:

Procesor: AMD Athlon x4 860k @3,7ghz
Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 760 2GB Windforce 3x OC DDR5
Pamięć RAM: Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9
Dysk 1: Seagate 1TB 7200RPM

Dysk 2: Toshiba 500GB 7200RPM

Dysk 3: WD BLUE 320GB, 5400RPM
Zasilacz: Corsair VS Series 450W 120mm
Monitor: AOC LED E950Swn 18,5"
Mikrofon: Samson G-Track
Myszka: A4Tech Bloody V8m
Klawiatura: Tracer
Słuchawki: Razer Kraken 7.1

Youki
komentarz
komentarz

ALe wiesz, że wymiana GPU to będzie  praktycznie krok wstecz?

twistu94
komentarz
komentarz

Youki

 

Nie wiem o co ci teraz chodzi. Wiem, że jest to zamiana nowszego modelu na starszy, ale 760 osiąga lepsze wyniki w grach. Bardziej mi zależy na odpowiedzi, czy ten cały zestaw z tą gtx 760 uciągnie ten zasilacz 450w. Dodam jeszcze, ze jest chlodzenie SPC Fera 3 HE1224

x_Petter_x
komentarz
komentarz

Ile masz do wydania na kartę graficzną ?

bemol911
komentarz
komentarz
Dnia 3.06.2017 o 18:12, twistu94 napisał:

Nie wiem o co ci teraz chodzi. Wiem, że jest to zamiana nowszego modelu na starszy, ale 760 osiąga lepsze wyniki w grach.

 

W starszych tytułach 760 trochę szybsza ale w nowszych nie bardzo.

 

Dnia 3.06.2017 o 16:31, twistu94 napisał:

Oglądałem prezentacje tej karty i przy obciazeniu pobór wynosił 443w.

 

Tyle to pobiera cała platforma testowa, sama karta pobiera ~170W. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.