x-kom hosting

Nagrywanie Action'em.

SqoQu
utworzono
utworzono

Dzień dobry.
Chciałabym nagrywać gry lecz mam kłopot. Podczas nagrywania Action'em w formacie .mp4 niezależnie od jakości film wygląda mniej więcej tak: 

Mianowicie, pierwsze dwie sekundy- wszystko ładnie a później takie zacięcia jak na nagraniu. Podczas nagrywania miałam stałe 60.
Natomiast w formacie .avi również niezależnie od jakości FPS'y są niskie przy większej rozdzielczości. Najmniejsza, na jakiej mogę grać jest taka jak na filmie:

akurat na takiej mam 50 FPS na nagraniu i podczas rozgrywki a jakość nie jest zadowalająca. 
Mój sprzęt: Załączony obraz
Bez nagrywania (przykładowo w minecraftcie) FPS'y wahają się 400/500. Przy nagrywaniu spadają do 50 przy małej rozdzielczości natomiast przy odrobinę większej i każdej wyższej- stałe 22. Dodam, że próbowałam nagrywać również OBS ale bez skutku gdyż działo się to samo co na pierwszym filmiku. 
Moim celem jest nagrywanie w 720P60. Czy jest to w ogóle możliwe? Jeśli nie, czy w 480P dałabym radę? Dziękuje za każdą odpowiedź. 

Bish
komentarz
komentarz (edytowane)

Masz kartę graficzną geforce. Użyj ichniego narzędzia do nagrywania geforce shadow play i daj znać czy dzieje się to samo.

 

PS screeny z Twoim sprzętem są na serwerach pclab, ten kto nie ma tam konta, nie zobaczy ich.

Edytowane przez Bish
SqoQu
komentarz
komentarz

Do Shadow playa potrzebna jest karta graficzna z serii gtx. Ja mam tylko GT.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.