x-kom hosting

Problem z OBS/nagrywanie gier

MaggieVanHalen
utworzono
utworzono

Cześć,

 

przewałkowałam już internet w poszukiwaniu pomocy i żadne z rozwiązań, które znalazłam nie pomogło, więc jesteście moją ostatnią deską ratunku. Problem polega na tym, że moje gry oraz kamera działają płynnie na podglądzie (oraz sama gra kiedy w nią gram działa idealnie), ale kiedy już filmik zostanie nagrany to się zacina. OBS łapie na tyle mało klatek, że nie da się tego oglądać. Choć jak widać na filmiku - w samej grze, w tym przypadku Counter Strike: GO, klatki utrzymują się powyżej 100 FPS.

 

Próbowałam grzebać w ustawieniach OBSa, zmieniać rozdzielczość nagrywania, FPS itd, ale nic nie pomaga.

 

Wideo: 

 

 

Parametry mojego komputera:

 

Procesor: IntelCore i5-6600K CPU @ 3.50 GHz 3.50 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1070

Pamięć RAM: 16 GB

System operacyjny: Windows 10 64bit

 

Monitor: Acer G246HL

 

Dodam na koniec, że Shadow Play z NVIDIA działa bez zarzutów, jednak nie używam go, bo nie ma wystarczająco dużo dodatków, żeby mnie zadowolić. Bardzo zależy mi na OBSie i liczę na pomoc.

  • 3 tygodnie później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.