x-kom hosting

VDOtool

marcin1197
utworzono
utworzono

Jak instalowałem sterowniki od grafiki to to też zainstalowałem i nie wiedziałem co to :lol:

Wczoraj odkryłem,że można tym kontrolować prędkość wiatraków :P

A dzisiaj wszedłem w performance i wydaje mi się,że tam OC się robi ale nie jestem pewien :D

http://img340.imageshack.us/my.php?image=gnffggdt2.png

I jeszcze jeden problem mam.Nie pokazuje mi temperatury procka.Tylko kartę I jakiś WDC (podejrzewam,że to twardy dysk).

Mam procka AMD 5000+ i płyte Foxconn A690GM2MA-8KRS2H.

piku
komentarz
komentarz

Ano możesz sobie na tym ekranie ze skrina owerklokować kartę :) Tylko powoli i z umiarem co kilka MHz, jak coś jest nie tak (resety, artefakty w obrazie i inne zniekształcenia) to powracasz do poprzednich działających częstotliwości. Być może żeby pokazywało temperaturę procesora, należy pogrzebac w opcjach i włączyć odpowiednią funkcję.

jason182
komentarz
komentarz

Tak, to jest program do podkrecania grafiki [chociaz go nie znam]

Masz GF 8600 GT ?

a WDC to prawdopodobnie od WesternDigital Caviar albo western Design Center [pierwszy raz widze taki HDD, ale znalazlem taki na necie]

marcin1197
komentarz
komentarz
Być może żeby pokazywało temperaturę procesora, należy pogrzebac w opcjach i włączyć odpowiednią funkcję.

W jakich opcjach? :D

Tak mam 8600 :)

A jak będę robił to OC to jest możliwość,że się coś spali?Bo pierwszy raz robie i sie boje troche :)

nitro07
komentarz
komentarz

tak możesz spalić sprzęt dlatego trzeba robić to ostrożnie kontrolując temperaturę

jason182
komentarz
komentarz

mnie sie wydaje ze to zalezy od programu co do tych temperatur procesorow: u mnie everest ultimate edition widzi bez problemu temperatury znow home edition nie widzi mi w ogole temp procka . Mam c2d e6750

piku
komentarz
komentarz

Zainstaluj MotherBoard Monitor i po kłopocie :)

Gość
komentarz
komentarz

Tym programem się nie podkręca, wiem bo mam, arty się sypią po 670mhz. Riva Tuner jest znacznie lepszy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.