x-kom hosting

Komputer do 2500

Djwicherek
utworzono
utworzono (edytowane)

Mógł by mi ktoś podać propozycje na fajny komputer do 2500zl. Najlepiej jakaś karta graficzna nividia.

Bardzo ciekawi mnie zestaw z procesorem intel pentium ,ale może tez być inny.Z góry dziekuje

 

Youki
komentarz
komentarz

Posiadasz jakieś podzespoły ze starego PC?

Do czego ma ten zestaw służyć, gry?

Jaki masz monitor?

Djwicherek
komentarz
komentarz

Nie mam nic ze starego komputera. Tak,zestaw ma służyć do gier. Monitor posiadam 60hz od firmy Lg a dokładnie model flatron w1942s

Youki
komentarz
komentarz

Intel I5 7400

Asus H110M-R

GoodRAM 8 GB 2400 MHz CL15

WD Blue 1 TB 7200 RPM SATA 600
SilentiumPC Regnum RG2

Corsair CX450M

MSI GTX 1050 Ti 4 GB

Razem 2485 zł

 

Zestaw z wydajnym 4 rdzeniowym procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia USB 3.0 z przedniego panelu obudowy oraz 8 B pamięci RAM z możłiwością rozbudowy. Dysk twardy o pojemności 1 TB na dane. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory, filtry przeciw kurzowe oraz piwnicę na zasilacz. PSU posiada semi modularne okablowanie, przetwornicę DC-DC oraz 5 letnią gwarancję producenta. Wydajny układ graficzny z dość przyzwoitym, względnie cichym systemem chłodzenia.

Złożenie zestawu oraz aktualizacja BIOS wykonywana jest za darmo.

Djwicherek
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy ta strona esc.pl jest polecana przez pana? 

Czy ten zestaw nie byl by lepszy ? www.morele.net/koszyk/

Patrzyłem na youtube ze mój zestaw jest lepszy ,ale niewiem czy moze byc taki. 

 

Ether_141
komentarz
komentarz

Popraw link do koszyka. A strona esc.pl jest zaufana, nie musisz obawiać się robienia tam zakupów :)

Youki
komentarz
komentarz

Twój monitor ma tylko rozdzielczość 1440x900, a nie FHD. Do takiej rozdzielczości wystarczy spokojnie GTX 1050 Ti.

Do podłączenia i tak będziesz potrzebować aktywnego adaptera HDMI-VGA.

Djwicherek
komentarz
komentarz

GTX 1050 Ti bedzie zasłaby na 2 lata do gier ;c 

Móglbys ocenic mój zestaw ?

Youki
komentarz
komentarz

Co za problem wymienić GPU?

Na G4560 też szałowo gry za dwa lata nie będą działać. 

Djwicherek
komentarz
komentarz

Cpu latwiej wymienic jak bedziesz posztowalo 250 a nie 600 ;c

 

Youki
komentarz
komentarz

I5 na 1151 za dwa lata nie będzie kosztować 200-250 zł :cfaniak:

Za tyle to obecnie kupisz I5 2400, który debiutował 5, a właściwie 6 lat temu w podobnej cenie.

Djwicherek
komentarz
komentarz

Chodziło mi o to ze jak bede wymieniał procesor to bede 250 w plecy a nie 600.Za rok czy 2 kupił bym procesor za 500-1000.

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.