x-kom hosting

Klawiatura :/

putik
utworzono
utworzono

Witam,ja mam taki problem z klawiaturą.Mam klawe Xpower WK-8000 zakupioną jakiś czas temu i niestety nie zostały dołączone żadne sterowniki a na PeCecie mam zainstalowane sterowniki do standardowej klawiatury.No i nie działają mi klawisze F (F1 i F5 tylko poprawnie działają a reszta nie)Szukałem już długo jakichś nowych sterowników ale nie znalazłem zadnych :/ Czy może w czymś innym tkwi problem?? prosze o pomoc bo bez F-ków nie da sie żyć.

tazman
komentarz
komentarz

Sprawdź czy problem powtarza się na innej klawiaturze. Z reguły do klawiatury nie są potrzebne stery , jeśli ci te klawisze nie działaja to najprawdopodobniej wina klawiatury nie sterów

putik
komentarz
komentarz

No właśnie jak podłączałem starą klawe (taka przedwojenna :|) to wsio działało jak należy.Czyli co ino w gre wchodzi zakup nowej klawiatury??

tazman
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej uszkodzone klawisze, ale zanim ją oddasz to weź sprawdź raz jeszcze może wtyczka nie była zbyr mocno wcisnięta do gniazda, ale chyba to uszkodzenie klawiatury

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.