x-kom hosting

Po włączeniu komputera startuje mi plik Cohlodje.exe - 60% CPU

Fishu
utworzono
utworzono

Witam mam problem mianowicie jak odpalam kompa to włącza mi się pewien plik nie da się go wyłączyć jak go wyłączę to załącza się od nowa i zajmuje on z 50-60% procesora. Wiecie może co to za plik i czy jak go usunę to nic mi się nie stanie z kompem?

cohlodje.png

karol17
komentarz
komentarz

Przeskanuj sobie kompa adwcleaner i zobacz może pomoże bo on usuwa takie śmieci :) 

kafejaxx44
komentarz
komentarz

Zrób Format.
Na 100% pomoże :)

Pattom
komentarz
komentarz
4 godziny temu, kafejaxx44 napisał:

Zrób Format.
Na 100% pomoże :)

Meh.

 

 

Użyj adw cleanera jak wyżej oraz malwarebytes anti malwere. Jak dalej będzie ten proces to użyj dobrego antywirusa (np.360 total security) a jak to nie pomoże to udaj sie do działu "Bezpieczeństwo " i wstaw tam logi z frst

Fishu
komentarz
komentarz

adw nic nie znalazł natomiast jak zainstalowałem malware od razu mi wyskoczyło ze mam coś nie pożądanego na komputerze zaskanowałem go całego i jest gitara także dzięki za pomoc wszystkim :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.