x-kom hosting

Mrugający obraz przy normalnej pracy komputera

Gaceeek
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam mały problem z moim komputerem, a mianowicie z wyświetlanym obrazem, mianowicie : Siedzę sobie, a tu nagle monitor zaczyna 'migać', tzn. raz jest czarny obraz a raz normalnie pulpit, foldery, okna itp. Komputer normalnie działa, bo jak sie pojawia pulpit, a myszką sie ruszy, to zmienia ona swoje położenie. Rozkręciłem komputer, zobaczyłem - może coś z kartą graficzną jest nie tak, ale niczego nie dopatrzyłem. Czy można prosić o jakie kol wiek rozwiązanie tego problemu ?? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Peace!

Tomek
komentarz
komentarz

sprawdz połączenie monitora

poruszaj kablem i zobacz czy się coś zmienia. wymień na inny

zobacz czy nie są wygięte piny we wtyczce.

dociśnij karte graficzną przedmuchaj złącze.

Jeżeli to nie pomaga uszkodzeniu uległ monitor.

Pewnie jakieś mikropęknięcia lub zimne luty w obwodach elektronicznych.

jeżeli masz lutownice i się troche znasz na tym otwórz monitor i podgrzewaj zacznij od punktów przy kablu łączeniowym.

Oczywiście monitor odłaczony od prądu

Możesz dać do serwisu niech ci przedmuchają gorącym powietrzem.

Gaceeek
komentarz
komentarz

Ok, zobaczę co się da zrobić, W komputerze z kartą już grzebałem i nic nie dało, może te kable jak mówisz coś pomogą. Jak by co to jeszcze napiszę.

Proszę o nie zamykanie tematu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.