x-kom hosting

Brak obrazu

daroman123
utworzono
utworzono

Mam następujący problem. Od czasu do czasu kiedy włanczam komputer nie pojawia mi sie obraz na monitorze. Wszystko jest dobrze jeśli najpierw włącze monitor a później komputer ale jeśli monito włącze po np 10 sekundach od włączenia komputera to nie za każdym razem ale od czasu do czasu nie ma obrazu na monitorze. Dodam że instalowałem różne wersje stewrowników, teraz mam najnowsze i ciągle to samo. Robiłem formata i to samo. Może to coś z monitorem ale problem pojawił się od kiedy mam nowego kompa czyli 3 tyg :/ Wie ktoś od czego to może być ??

Vegret
komentarz
komentarz (edytowane)

włączam

//te kiciuś zamiast poprawiać napisz coś sensownego

//następnym razem warn

dar55
komentarz
komentarz

autor -> nie wyłączaj monitora , bo to bez sensu , pozostaw go na stanby'ju

daroman123
komentarz
komentarz

Ale zastanawia mnie dlaczego tak się dzieje ?? Nigdy się z czymś takim nie spotkałem

FrogsterPL
komentarz
komentarz
autor -> nie wyłączaj monitora , bo to bez sensu , pozostaw go na stanby'ju

Sam nie wiem. Jak się w domu ma pełno urządzeń w trybie stand by, to przez rok potrafią zeżreć niezłą ilość prądu. Ja w stand by mam wieżę hi-fi i telewizor, ale np. monitor wyłączam ;) Wg mnie po prostu lepiej się przyzwyczaić do włączania najpierw monitora.

dar55
komentarz
komentarz

to ja wam napiszę ciekawostkę :D

Praca 45 W

Gotowość 1 W

Wyłączony 1 W

LCD LG 20" , a to oznacza, że wyłączony i włączony tyle samo bierze prądu = 0,001KW*0,32zeta *24*30=0,23 zeta na miesiąc :D

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Te wartości mogą się różnić dla różnych sprzętów ^^

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.