x-kom hosting

W poszukiwaniu 24 cali

Przemek
komentarz
komentarz

Jesli juz to bierz tego HP. Full HD i niezle paramtery a przy tym dobra gwaracnja na ewentualne Bad Pixele.

Widzialem jak swieci ten LCD u mojego znajomego. Miod, malina a film HD to bajka przy takim monitorze.

Zadnych Acerow!

Lipton
komentarz
komentarz

Szczerze nie odradzam tego Acera bo widziałem go na własne oczy naprawdę bardzo ładny, odzworowanie kolorów super.

Ale tu będzie Pavilion zdecydowanie lepszy. Jego matrycja powala na kolana :D mnie powalila w Media Markt

Dodatkowy plus za wyposażenie- kabel HDMI,AUDIO,USB. Ja za takie coś do mojego Samsunga(bez USB) wydałem około 40 zł.

swiatek94
komentarz
komentarz

bierz HP ..xD

Vegret
komentarz
komentarz

ok, dzięki za odpowiedzi :D

Może jest jakiś inny dobry model w podobnej cenie który warto wziąć pod uwagę? Co sądzicie o tym: http://www.allegro.pl/item329475321_najnow...i_fv_gw36m.html ?

Chociaż przyznam ,że ten HP bardzo mi się podoba :)

amatikulu
komentarz
komentarz

dobrze jeszcze ja namieszam, bo ostatnio zakupiłem dwa monitory 24" jeden do pracy (eizo-o tym szkoda tu rozmawiać ;-))

..............no i NEC model 240wvx, zastanawiałem się własnie nad tym HP (miałem go w domu przez 4dni) jest całkiem, jednak co mnie od niego odstręczyło-mianowicie szyba, fakt wyostrza obraz ale jest on za agresywny przypomina trochę funkcję "sharp mask" w adobe no i jeszce widzę siebie, tło za mną ..po prostu wszystko się odbija, NEC natomiast posiada podobną ergonomię i znacznie jaśniejszy(400)-dłuzej się bedzie "wypalał" bo natywnie ustawiony jest na 40% jasności .lcd z ładnym kontrastem, obraz jest miekki i bardziej zbliżony do temperatury 6500K-wzoru wśród lcd graf. (jak w moim kochanym, eizo)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.