x-kom hosting

Samsung 226BW

Domenik
utworzono
utworzono

Witam,

Właśnie zakupiłem nowy monitorek, którym jest Samsung 226BW i chciałem go sprawdzić jeszcze na starym kompie.

Podłącza się ładnie, wykrywa go i instaluje sterowniki z płyty lecz ... chodzi może z 10 sek. i gaśnie.

Gaśnie podświetlenie, bo przy lepszym przyjrzeniu się widać, że ikony nadal zostają na pulpicie i widać kursor - przedewszystkim widać menu monitora.

Czy ktoś może coś poradzić ? Może macie jakieś pomysły.

Karta graficzna, na której chcial go wypróbować to GF 2 :unsure:

snip91
komentarz
komentarz

Wygląda na to że to wina monitora. Koszt naprawy dość duży, jak jest na gwarancji to go oddaj, niech naprawią lub dadzą nowy.

Sprawdź na innym kompie ale to raczej wina monitora.

Domenik
komentarz
komentarz

Monitor nówka, nie śmigany.

Ledwo z pudełka odpakowany.

Zapala się najpierw jaśniutko, potem zaczyna lekko przygasać i nagle wogóle gaśnie.

snip91
komentarz
komentarz

Może być po prostu fabrycznie uszkodzony. Nie raz się zdarza, że nowe rzeczy są walnięte.

Sprawdź na innym kompie, ale ja stawiam na monitor.

Domenik
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej monitor :( A taki byłem zadowolony.

Ciekawe, co teraz Vobis na to. Dadzą mi odrazu drugi, czy ten będą na gwarancję odsyłać ? :/

Edit:

Monitor na 100%.

Nawet jak kabel odepne, to komunikat o braku sygnału wyświetla się tylko przez moment.

A kto wie jak jest z gwarancją u Samsunga ?Będę chcieli, żeby wysyłać im ten i czekać na naprawę, czy odrazu mogą mi dać w sklepie nowy ?Trochę się podk***łem -.-

Tomek
komentarz
komentarz

Ja bym nie liczył, że dostaniesz odrazu nowy na początku będą próbowali go naprawić.

Powiedz niech ci dadzą na czas naprawy inny( jednak wcale nie muszą tego robić)

jednak gdy się nie uda naprawić lub usterka bedzie się pojawiać ponownie wtedy dostaniesz nowy lub zwrot pieniędzy.

Domenik
komentarz
komentarz

To się załatwilem ...

Po prostu ręce opadają.

Teraz czekać aż naprawią i do tej pory pracować na swoim samtronie 17"

Nie no, załamany jestem :(

Edit:

A jednak Vobis spisał się na medal :)

Dzisiaj mam już nowy, nie gasnący monitor :)

Macie jakieś dobre ustawienie barwy i ostrości pod ten LCD ?

Trochę mi się napisy rozjeżdżają -.-

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.