x-kom hosting

Foxie na Win98?

lepakkomies
utworzono
utworzono

Kiedy instaluję zakładkę na przeglądarkę IE - Foxie, wyskakuje mi taki błąd:

foxiepsapierrorpg5.jpg

Słyszałam, że plik NTDLL.DLL jest tylko w WinXP, ale nie wiem ile w tym prawdy i czy w tym wypadku program nie może działać na Win98?

dos
komentarz
komentarz

NTDLL.dll to ja sama nazwa wskazuje biblioteka DLL systemów NT. A na NT oparte są tylko Windows NT 4, 2000, XP i Vista.

Swoją drogą - dziesięcioletni system na domowym komputerze to chyba drobrna przesada. Jeżeli to dlatego, że sprzęt jest nieodpowiedni, to zdecydowanie polecam jakąkolwiek łatwą dystrybucje Linuksa. Nie dość że to to bezpieczniejsze, nowsze, stabilniejsze, wszystkie gry ktore ruszą a tym 10 letnim systemie pewnie też ruszą pod WINE, i jeszcze to nie boli. A Windows 98 potrafi zaboleć (wiem z doświadczenia :P)

Jak nie rozumiesz drugiego akapitu to do zignoruj :D

Pozdrawiam

dos

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Po prostu lol co do powyższej wypowiedzi. Gdyby nie to, że nowsze programy potrzebują XP, to nadal używałbym tylko Wina 98 SE, bo wg mnie to najlepszy Windows. Nie ma zbędnych śmieci, nie obciąża systemu... Wirusów na niego też jest mniej niż na XP.

Ale żeby nie było, że spamuję...

lepakkomies, wejdź na stronę www.dll-files.com i poszukaj tam tego pliku, może znajdziesz. Jeśli tak, powinna być w nim instrukcja, w jakim folderze go umieścić. Szczerze to wątpię, żeby pomogło (nawet jak znajdziesz plik, skoro jest dla systemów rodziny NT), ale na pewno nie zaszkodzi spróbować.

EDIT:

Owszem, ten plik jest na stronie.

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?ntdll

W pliku jest również instrukcja, w jakim folderze ma być (Windows/System).

lepakkomies
komentarz
komentarz

Dziękuję za odpowiedzi.

Zdecydowałam się już na inną zakładkę - konkretnie to na Maxthon'a :) - miałam ją wcześniej i w sumie to nie wiem czemu chciałam z niej zrezygnować jak nic mi nie zrobiła :| ;)

Pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.