x-kom hosting

Karta Graficzna Gtx970 [kod 43]

fedgar1
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie

PC:

CPU: i5 6600

MOBO: MSI H110M PRO-D

GPU: Gtx 970

Problem jest następujący. Borykam się z tym problemem odkąd przeinstalowałem system Windows 10. Co najciekawsze wybierając sterowniki z komputera z poziomu menadżera urządzeń, udało mi się na chwilę ruszyć kartę. Wszystko było ok, na jakieś parę sekund kursor na monitorze zaczął przesuwać się tak jakby "zlagowany". I to mocno. Niestety, wyłączył się PC i od nowa rozdzielczość 640x480... Nie wiem co może być powodem, jak zauważyłem chłodzenie normalnie się uruchamia, czyli standard jak kiedyś. Na chwilę, potem EVGA, a potem gramy :P. W sumie próbowałem przeinstalowania systemu jeszcze raz, sterownikow jeszcze raz. Przez program Driver Easy zgłupiałem, bo skanuje i wspaniale wychodzi, iż sterowniki za stare, ale nie przez to raczej. W DDU wykrywa kartę i niby jest też wspaniale. Nie wiem co mógłbym zrobić jeszcze. Stanąłem w miejscu i padaka. Może to karta zepsuta? Zapomnialem dodać iż wystąpił po uruchomieniu się i lagowaniu myszy niebieski ekran a na dole komunikat "VIDEO_..", nie pamiętam dokładnie. Błagam o pomoc!

Edytowane przez fedgar1

Walus002
komentarz
komentarz

Jak się ma tryb awaryjny?

I czy masz możliwość sprawdzić kartę w jakimś innym pc u znajomych?

fedgar1
komentarz
komentarz (edytowane)

Wlazlem w tryb awaryjny. Stan urzadzenia niedostępny dla systemu, ponieważ jest tryb awaryjny. Nie mam mozliwosci sprawdzic u kogos innego :/. Sprobuje najstarsze stery.

Nic a nic. Jednego nie rozumiem. Jak moze wyswietlac się obraz z karty, która wywala błąd? Hdmi podpiete do karty... Spróbuje z płyty sterowniki zainstalować. 

Jednakowoż, coraz bardziej skłaniam się ku temu, że pp karcie. Jednak znowu... Dlaczego wiatrako kreca się przy uruchamianiu?

Nie mam sił.

Edytowane przez fedgar1
Walus002
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiatraki się kręcą bo to tylko wiatraczki dostały zasilanie więc się kręcą :).

Naprawdę dużo by wyjaśniło sprawdzenie pod innym pc albo podpięcie innej grafiki. I jest jeszcze jedna możliwość złe napięcia na zasilaczu model marka?

 

A jaki model i producent gtx 970 bo też mam z nią problemy...

Edytowane przez Walus002
  • Dobra wypowiedź 1
fedgar1
komentarz
komentarz

Zasilacz Antec VP500PC 500W. 

Producent karty to EVGA.

Czyli nic nie oznacza to, że wiatraki sobie działają. 

No cóż. Sprobuje dorwać kogoś i włożyć tam tę kartę. Najpóźniej wieczorem opisze czy była reakcja na innym PC.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.