x-kom hosting

Problem z instalacją Photoshopa

nesanica88
utworzono
utworzono

Dzień dobry, mam następujący problem: chciałam ze strony firmy Adobe ściągnąć wersję próbną Photoshopa i wynikły problemy. Mianowicie wybrałam program, który chcę zainstalować, po czym przekierowało mnie na stronę, na której miało rozpocząć się pobieranie. Poproszono mnie o wybór aplikacji, która otworzy program, a ja dałam Mozillę Firefox. Po chwili zaczęło otwierać się mnóstwo stron... Próbowałam jeszcze kilkanaście razy i za każdym razy te strony się otwierają. Co mam zrobić? Bardzo potrzebuję programu, a nie chcę ściągać go z nielegalnych źródeł.

krzysiuus
komentarz
komentarz (edytowane)

Hmm ja jak szukałem instalki PS5 (nie miałem napędu dvd) to wystarczyło napisać do adobe na chat podać klucz licencji i wysyłali bezpośredni odnośnik do pobrania programu. 

(było to jakiś 1-2msc temu). 

Edytowane przez krzysiuus

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.