x-kom hosting

Profesionalna stron

d.sz
utworzono
utworzono

Witam, czy do stworzenia profesionalnej strony potrzeba specjalnego programu??

bizon11
komentarz
komentarz

Do stworzenia profesjonalnej strony www potrzebny jest program do grafiki może być komercyjny albo i nie - GIMP lub Photoshop :D

Jeśli chodzi o zakodowanie to wystarczy zwykły bezpłatny zajączek albo pajączek

d.sz
komentarz
komentarz

który lepszy??:) chodzi mi o większe możliwości a zarazem łatwą obsługę.

bizon11
komentarz
komentarz

Photoshop tyle że płatny :)

d.sz
komentarz
komentarz

tylko przydałaby mi się jeszcze instrukcja jego obsługi:P

[ Dodano: 2007-02-25, 20:18 ]

tzn może wyrazę się jaśniej :) nie będę owijał w bawełnę, chcę zrobić profesjonalną stronę z ładną grafiką itp, itd. Znam html-a, potrafię zrobić stronę np. w notatniku, czy w frontpage :) muszę się pochwalić że nawet pozycjonować umiem :) ale nie o to chodzi. Więc może ktoś mi pomoże??

Fafu
komentarz
komentarz

Polecam PHP-Fusion =>> www.php-fusion.pl Na tej stronie masz wszystko opisane. A co do grafiki to polecam GIMP - jest za darmo i po polsku.

pozdrawiam 8-)

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

A ja polecam kurshtml.boo.pl, zrobilem juz 10-siątki stron ale zasze jest coś co zapominam i ten kurs ratuje mnie zawsze jest tam wszystko o html,css. A jesli chodzi o grafike to Photoshop lub Corel, oczywiscie widzialem tez wiele stron (profesionalnych) opartych tylko o grafike wektorową

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.