x-kom hosting

Konfiguracja forum

osmaga94
utworzono
utworzono

Założyłem sobie z przyjacielem forum na domenie yoyo.pl, i nie wiem jak skonfigurować bazę danych? Proszę o pomoc. Aha i jeszcze chciałem zapytać czy można tam zrobić dwóch adminów?? Z góry dzięki

zły dział, przenosze // GoBi

GoBi
komentarz
komentarz
skonfigurować bazę danych

A co więcej szczegółów ? o jaką konfiguracje Ci chodzi ? A co do adminów oczywiscie... :) w PA -> zezwolenia na górze wybierasz zezwolenia administratora a nastepnie mu dajesz range :)

osmaga94
komentarz
komentarz

Pytam się czy może być na yoyo.pl 2 adminów bo w tym screenie niżej jest tylko jeden mail i w ogóle. I proszę o wyjaśnienie co muszę wpisać we wszystkie pola oprócz tam maila admina, i "tyb bazy danych" na samej górze tego screena bo tam są rózne

http://img263.imageshack.us/my.php?image=nowyobrazam8.png

bizon11
komentarz
komentarz

Logujesz się do PA twojego konta na yoyo.pl

Szukasz napisu twoje bazy :) Jeśli nie masz to klikasz by ją założyć - wypełniasz formularz :)

Po wypełnieniu i cofnięciu się do strony głównej panelu klikasz na więcej.

Kopiujesz następujące elementy do instalatora phpbb2

Serwer: = Serwer Bazy Danych

Baza danych: = Nazwa Bazy Danych

Użytkownik: = Użytkownik Bazy Danych

Hasło = Hasło bazy danych

I gotowe teraz wypełniasz pola e-mail, nazwa konta admina i hasło

I powinno wszystko dobrze się zainstalować

osmaga94
komentarz
komentarz

I znowu problem :cry: zainstalowałem Total Commandera 6.54a i wpisuję wszystko wg. mnie jak trzeba i wyskakuje mi komunikat "500 illegal PORT command" i "Polecenie PORT nie powiodło się!" a portu nigdzie nie ma gdzie wpisać dostałem w ustawieniach z yoyo.pl port 21 ale nie ma gdzie wpisać!!! Proszę o pomoc!

DoGeR
komentarz
komentarz

W Total Commanderze

Nazwa bazy danych: login.yoyo.pl

Nazwa usera: login.yoyo.pl

Hasło: twoje hasło

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.