x-kom hosting

Tablet do 1 tyś

kris1982
utworzono
utworzono

Witam. Szukam tabletu dla córki do 1 tyś. Będzie służył głównie do grania , co do systemu to zdecydowanie android. Wielkość bez znaczenia ważne aby był bardzo dobry oczywiście w swoim przedziale cenowym. Moim faworytem był  NVIDIA Shield Tablet K1 ale już nie jest dostępny. Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc.  

Youki
komentarz
komentarz

W tym kontekście nic lepszego w tej cenie nei dostaniesz. :)

kris1982
komentarz
komentarz
Dnia 22.04.2017 o 11:30, Youki napisał:

W tym kontekście nic lepszego w tej cenie nei dostaniesz. :)

 

Tylko że ten tablet jest niedostępny a ja muszę coś innego wybrać. Ktoś coś pomoże ?

Youki
komentarz
komentarz

Możesz poszukać używki, na gwarancji na allegro.

kris1982
komentarz
komentarz

Czyli oprócz tego nie ma żadnych dobrych modeli w tym przedziale cenowym ?

Youki
komentarz
komentarz

Stricte do gier nie.

IViPer
komentarz
komentarz

Ja obecnie posiadam Samsung Galaxy Tab 4 10.1 w wersji 16 gb wifi. Kiedy kupiłem go w 2015, kosztował 800 zł, teraz to jest może 700-750. Ogólnie jest bardzo dobry, ma 1.5 lub 2 (zależnie od wersji, 16 gb ma 2 a 8 1.5) gb ramu, system Android 5.1.1 i aparat 3,1 mpix.

Dżony2
komentarz
komentarz

Ja osobiście ostatnio kupiłem takiego Lenovo i do podróży jest więcej niż dobry:).

jukasz
komentarz
komentarz

Ja ostatnio kupiłem Samsunga Galaxy Tab S2 VE 8.0 32GB T713, ale chyba przekroczy on trochę twój budżet.

Dżony2
komentarz
komentarz

Też całkiem dobry wybór, ja będę jednak przy swoim lenovo:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.