x-kom hosting

nVIDIA G72 Karta wideo help

danielek564
utworzono
utworzono

witam. mam problem z karta graficzna nVIDIA G72. mam chipset Nvida G72. procesor AMD Athlon 64 Processor 3500+. wyskakuje mi komunikat "no harware-accelerated 3D devices were found. Switching to the reference a software device that implemets the entire direct 3D feature set, but run very slowly". prosilbym o link z pasującymi sterownikami...? mam directX 9,0c. Pozdrawiam:)?:> jakby ktos wiedzial to prosilbym szybciutko:):D:D?:> jakby ktos wiedzial to prosilbym szybciutko:):D:D

Lipton
komentarz
komentarz

Ameryki nie odkryłeś.

Chodzi o to że właśnie nigdzie nie pisze jaką on ma kartę graficzną.

danielek564
komentarz
komentarz

yhym :) wlasnie nie piszą;> to jakie rozwiązanie?;>

danielek316
komentarz
komentarz

Wchodzisz na stronę nVidii : http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Wybierasz Automatyczne wykrywanie sterowników NVIDIA i po kłopocie

:)

danielek564
komentarz
komentarz

"Niestety, NVIDIA Smart Scan nie obsługuje w tej chwili Twojego systemu. Obsługiwane systemy operacyjne: Microsoft Windows 98, 98SE, ME, 2000, XP, 2003, Media Center i Windows Vista. Obsługiwane przeglądarki: Internet Explorer, Firefox i Netscape." ...??http://www.nvidia.pl/object/winxp_174.53_pl.html pobrac to?;> jest napisane na stronce ze stery są uniwersalne do wszystkich kart;> wiec moze pomoze;> to jak?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jakbyście skorzystali z gph.benchmark.pl to by Was nie ubyło ^^ Rdzeń G72 mają karty:

- GeForce 7200 GS

- GeForce 7300 LE

- GeForce 7300 GS

EDIT:

Nie ściągaj tych, które podałeś, na liście obsługiwanych produktów mają tylko GF 9600 GT i 9800 GX2.

EDIT 2:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_169.21_whql_pl.html

danielek564
komentarz
komentarz

w takim razie co mam zrobic;/ wgrywac te co napisalem bo sie juz sciagnelo czy jakies inne mi podpowiesz czy co????????

danielek564
komentarz
komentarz

a jak mam windowsa XP home to bedzie dobrze to dzialalo czy ne?eeeeeeee?;> ale przeciez tamto co ja podalem stronka to jest nowsza wersja z lutego to czemu mam z grudnia sciągac?;>acha juz kumam:) dzieks:) jak sie nagra to powiem czy jeszcze jakies bnledy widze:):) dzieks pozdro:)

  • 9 miesięcy później...
kdk91
komentarz
komentarz
a jak mam windowsa XP home to bedzie dobrze to dzialalo czy ne?eeeeeeee?;> ale przeciez tamto co ja podalem stronka to jest nowsza wersja z lutego to czemu mam z grudnia sciągac?;>acha juz kumam:) dzieks:) jak sie nagra to powiem czy jeszcze jakies bnledy widze:):) dzieks pozdro:)

---------------------------------------------------------------------------------------

No wlasnie ja tez mam taki sam problem w programie EVEREST HOME EDITION mam napisane ze potrzebna jest karta graficzna iNVIDIA G72 wiec szukam takiej jak znalazlem patrze czy ona obejmuje 7200 GS jak tak to sciagam i instaluje . I wychodzi ze mam 4bity kolorow ale za to przegladarka mi juz nie faluje . CO mam zrobic ;; D ?

Juz sie uporalem z problemem wczesniej probowalem instalowac GeForce 7200 GS , a teraz zainstalowalem o jeden model lepszy GeForce 7300 i wszystko bardzo dobrze dziala . Thx za pomoc pzdr :)

//Załóż swój temat w odpowiednim dziale.

//Nie odkopujemy tematów i nie piszemy w archiwum, przeczytaj regulamin

//Nestea

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.