x-kom hosting

Szyba w obudowie

maciexus
utworzono
utworzono

No i sobie myślę jak to zrobić.. ;] W ogóle czym wyciąć dziurę na szybę, bo mam normalną obudowę za 100zł beż szybek..? I jak będę blache ciąć to ona sie chyba powygina no nie..?

Co proponujecie

Tomek
komentarz
komentarz

jeden ze sposowów odrysowanie szyby nawiercenie naokoło wiertarką, wyłamanie i poprawienie pilnikiem.

maciexus
komentarz
komentarz

Co masz na myśli mówiąc "nawiercenie"..?

Tomek
komentarz
komentarz

poprostu odrysowujesz kształt szyby i nawiercasz po całym obwodzie otwory wiertarką(otwory koło siebie wiercisz) potem wyłamujesz i za pomocą pilnika wygładzasz powieszchnie.

maciexus
komentarz
komentarz

No to chyba dużo tego wiercenia musi być ;]

marcin1197
komentarz
komentarz

Mi tata szlifierką kontową wyciął :lol: trochę przypalone i postrzępione krawędzie ale i tak będę miał uszczelkę na to.

bedek
komentarz
komentarz

Ja to zrobiłem wyżynarką z ostrzem do metalu bardzo ładnie szło nawet nic nie musiałem poprawiać pilnikiem. Mój kumpel robił tym sposobem na wywiercenie otworów i poprawieniem pilnikiem i tez mu ładnie wyszło ale to dośc pracochłonne...

maciexus
komentarz
komentarz
Mi tata szlifierką kontową wyciął :lol: trochę przypalone i postrzępione krawędzie ale i tak będę miał uszczelkę na to.

A blachy nie powyginało..?

marcin1197
komentarz
komentarz

Trochę,bo ciąłem na stole drewnianym więc blacha przylegała.Ale jak założyłem plexi to i tak się wyprostowało :lol:

barthez
komentarz
komentarz

wybaczcie że wtrące ale czy nie lepiej plastikową szybe czy koniecznie chcesz ze szkła plastikowom szybe łatwiej obrobić <_<

tofik177
komentarz
komentarz

ja ciąłem otwór w panelu kontówka nic nie powiginało

wcale nie trzeba potem na śruby przykręcać i wiercic otworów mozna skleić silikonem odrazu mamy uszczelnione.. ;]

ja dałem drobna siatke potem plexi i efekt bardzo fajny

cały komp przemalowany na czarno panel przedni robiony takze z siatki

wogule wywaliłem plastikowy panel.. puki co buda jeszcze nie skonczona ale jak skoncze zrobie fotki i opic i gdizes tu wrzuce

Manifacturs
komentarz
komentarz

Ja wszystko powycinałem szlifierką kontową. Nic nie powyginało nawet nie trzeba było pilniekiem poprawiać. Wydaje mi się że jest to najlepszy sposób. A plexi do obudowy przykleiłem poxipolem.

Pozdrawiam Manifacturs

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.