x-kom hosting

SM 206BW i LG 196WTQ a rozdzielczość

tomek.tmk
utworzono
utworzono

Witam

1.Czy mógłby ktoś mi podać jakie rozdzielczości obsługują te monitory?

2. SM 206 BW na max rozdzielczość 1680x1050 czy grając na minejszych będe miał rozciągniety obraz?

Lipton
komentarz
komentarz

LG- 1440-900

Samsung-1680x1050- nie będziesz miał rozciągnietego obrazu. Własnie na tych większych masz rozciągniety.

tomek.tmk
komentarz
komentarz

A na mniejszych rozdzielczościach nie będzie rozciągnięty?

snip91
komentarz
komentarz

Chyba raczej zwężony ;) Będzie mniejsza szczegółowość. Jak ja na 19" włączyłem 1024x768 a potem 1280x1024 to różnica jest zauważalna, na korzyść 1280x1024. Po prostu jest większa szczegółowość w grach, ale też większe wymagania od karty grafiki.

tomek.tmk
komentarz
komentarz

Samsung obsługuje 1440x900? Czy na tej rozdziałce obraz jest normalny?

snip91
komentarz
komentarz

Na pewno obsługuje. obraz będzie normalny, chociaż jak zalecana rozdzielczość to 1680x1050, to właśnie taką bym ustawił.

tomek.tmk
komentarz
komentarz

Tak ale przy najnowszych grach i tych które wyjdą moja karta przy max detalach moze mieć problemy dlatego chcem sie dowiedzieć czy będzie można grać na mniejszej rozdzielczości.

Tomek
komentarz
komentarz

Możesz ustawić mniejszą rozdzielczość niż nominalna obraz będzie miał gorszą jakość ale w grach nie będzie to, aż tak widoczne.

snip91
komentarz
komentarz

Ja akurat zauważyłem różnicę między 1024x768 a 1280x1024 w NFS PS :) Ale jak karta nie będzie wyrabiała to można zmniejszyć oczywiście.

tomek.tmk
komentarz
komentarz

Ok wielkie dzięki!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.