x-kom hosting

Format dysku na...

tomekkk
utworzono
utworzono

Sam już nie wiem w którym dziale zamieścić ten temat, ale wkońcu zdecydowałem się na ten.

Problem polega na tym, że "pracuje" teraz na laptopie i mam zainstalowanego Ubuntu i chcę zrobić formata dysku i zainstalować Windowsa XP, ale nie wiem jak na Ubuntu zrobić formata... :/ Niech mi ktoś powie czy dysk z laptopa da się podpiąć do innego komputera (PC, nie laptopa) i zrobić formata, czy trzeba jakoś go podpiąć do innego laptopa ?

Pomocy ! Już sam nie wiem co zrobić...

Z góry [glow=red:eef7f485e5][shadow=red:eef7f485e5]THX[/shadow:eef7f485e5][/glow:eef7f485e5]

tomekkk
komentarz
komentarz

Na co to jest ? Dzięki temu można podpiąć dysk z laptopa do PC ? Jeśli tak to się w to zaopatrze :D

[ Dodano: 2007-02-25, 12:58 ]

Przejściówka HDD 2,5" -> 3,5"umożliwia podłączenie dysku 2,5" typowego dla notebooków do typowego złącza stosowanego do podłączania dysków 3,5" w komputerach stacjonarnych.

Już wiem na co to jest. Dzięki puciek !

Gość
komentarz
komentarz

Więc odpowiadam:

Dzięki temu można podpiąć dysk z laptopa do PC
I wszystko jasne.
tomekkk
komentarz
komentarz
Więc odpowiadam:

Cytat:

Dzięki temu można podpiąć dysk z laptopa do PC

I wszystko jasne.

Już zdążyłem się doczytać :D Jeszcze raz dzięki za to, wreszcie będę mógł skasować te badziewie ! (Linuxa) Nie ma to jak Windows :D Już się do niego przyzwyczaiłem :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.