x-kom hosting

Instalowanie aplikacji JAVA

skrzacik0
utworzono
utworzono

Witam! Czy jest możliwość zainstalowania aplikacji java (np. gier, programów) w telefonie Nokia 6230, na karcie pamięci zewnętrznej (nie tej wbudowanej bo ta ma strasznie mało miejsca)? A jeśli jest taka możliwość to proszę o powiedzienie jak to zrobic ;))

skrzacik0
komentarz
komentarz

Ale czego w trakcie.... Wez zrob screena bo ja wogole nie wiem gdzie kliknac... Jak wybieram instaluj aplikacje to instaluje do pamieci telefonu....

maciexus
komentarz
komentarz

U mnie na symbiania jak sie instaluje to każe w czasie instalacji w telefonie wybrać. Nie wiem czy u Ciebie tak samo będzie.

Gość
komentarz
komentarz

Symbian co coś zupełnie innego, nie gadaj, jak nie wiesz.

Nie ma możliwości instalowania w innym folderze niż aplikacje lub gry.

maciexus
komentarz
komentarz
Symbian co coś zupełnie innego, nie gadaj, jak nie wiesz.

Nie ma możliwości instalowania w innym folderze niż aplikacje lub gry.

Jakbym nie wiedział że symbian to co innego. Ale ty też żeś się nie popisał. Kto tu o folderach mówi. Rozmowa o karcie pamięci i pamięci wbudowanej.

Skrzacik u mego brata jest tak że podłącza telefon, ustawia tryb transferu danych i po prostu kopiuje aplikacje Java z dysku na kartę. Po tym nic nie musi instalować, a aplikacje chodzą.

skrzacik0
komentarz
komentarz
Symbian co coś zupełnie innego, nie gadaj, jak nie wiesz.

Nie ma możliwości instalowania w innym folderze niż aplikacje lub gry.

Boże ale, nie obchodzi mnie gdzie bedzie owy program moze byc w tymze folderze chodzi mi tylko aby ciagnal pamiec zew. a nie wew....

maciexus ok dobra spoko powiedz tylko krok po kroku zrob screeny jak to zrobic... bo ludzie ciagle mowia ustaw tryp transferu ale ja cholerka nie wiem gdzie mam to ustawic!!!

maciexus
komentarz
komentarz

Powiem Ci ok.18-19 jak wróce do domu, bo mam tą kome i sprawdze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.