x-kom hosting

~~ Intel P4 521 2.8Ghz 64-bit HT FSB 800Mhz LGA 775~~

fisio
utworzono
utworzono

Witam, do jakiej temperatury wytrzymuje ten procek, gdyż przez przypadek zapomniałem dać pasty i komp chodził jakieś 5 min. Teraz tylko pytanie czy spalił sie ten procek czy nie. Jak narazie nie moge tego sprawdzić gdyż czekam na odpowiedz dotyczącą tej płyty głównej ASROCK 775Dual-VSTA w której podłączyłem ten procek. Okazało sie że płyta też jakaś uszkodzona. Reagowała tylko na prąd procek był bardzo ciepły, cooler sie kręcił. Na monitor nie było żadnych sygnałów, więc byłem zmuszonyu reklamować tą płyte, a przy okazi chyba spaliłem ten procek. Co za pech. Prosze o pomoc. :cry:

tazman
komentarz
komentarz

Zainstaluj everesta i sprawdz temp

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1184

bez pasty to ci powiem że możliwe jest uszkodzenie termiczne, Pentium $ jako prądożerca powinien wytrzymac jakieś 90 -95*C ale to juz max. Co znaczy płyta reagowała na prąd, jak źle podłączyłeś przewody od zasilacza to twoja wina. Może nie podłączyłeś wentylatora na procu, płyta ogólnie zbiera pochwały, ale demon wydajności to to nie jest

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.