x-kom hosting

[1000-1600] Smartphone

Youki
komentarz
komentarz

Drogo, średnio się opłaca.

Oprócz baterii na czym CI zależy, co czego Ci będzie służyć?

kucharski237
komentarz
komentarz (edytowane)

W tej samej/podobnej cenie co polecasz?

Przeglądanie internetu, YouTube, komunikatory, nawigacja, instant zdjęcia

Dobry czytnik linii papilarnych byłby super plusem

Oczywiście technologia LTE 20Mhz

Edytowane przez kucharski237
Youki
komentarz
komentarz

Jak ma być na lata to wolałbym dorzucić do OnePlus 3T w wersji 64 GB z wydajnym SoC, 6 GB RAM i baterią 3400 mAh. Wersja europejska obsługuję LTE B20.

kucharski237
komentarz
komentarz

Wybierając OnePlus 3T dokładam jakieś 200-300zł, gdzie mam troszkę lepszy procsor, tyle samo ramu, mniej pamięci wewnętrznej, troszkę większą baterię.
 

Patrząc na ZUK Z2 PRO i tak już jestem na granicy budżetu. Więcej raczej nie chciałbym wydać na telefon.

 

Dlatego zastanawiam się czy w kategorii 1600zł coś lepszego się znajdzie?

Youki
komentarz
komentarz

Nie zapominaj o znacznie lepszym wsparciu (customROM, etc) spolszczonym języku, bo oficjalne ZUI wychodzi tylko w języku angielskim oraz gwarancji producenta, gdzie nie musisz wysyłać urządzenia do Chin. :)

kucharski237
komentarz
komentarz

Co do języka to dla mnie żadna bariera, ale fakt z gwarancją troszeczkę też mnie zastanawia. Lenovo nie uwzględni w europie gwarancji?

 

Schodząc do cen na poziomie 1500-1600, może być mniej, byłoby coś ciekawego?

 

Nad tym OnePlus 3T, musiałbym się gruuubo zastanowić, a jakbym jeszcze miał coś do porównania, równie ciekawego to było łatwiej

Youki
komentarz
komentarz

Nie, trzeba będzie odsyłać do Chin. Poza tym możliwe, że ten telefon został nabyty przez jakiegoś sprzedawce na aliexpress, czy sklep wysyłkowy a wtedy dodatkowo trzeba mieć dowód zakupu i przeważnie najpierw kontaktować się z tą osobą. 

 

Nic innego, sensownego, dostępnego w PL z nówek w tej cenie porównywalnego nie przychodzi mi do głowy.

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Tylko to znaaacznie wolniejszy CPU, wydajność pojedyńczego rdzenia jest ponad 100% niższa, do tego Asus ma mase bloatware w swojej nakładce. :)

kucharski237
komentarz
komentarz

Powiedzmy sobie szczerze, przecież do przeglądania internetu, pisania wiadomości, oglądania filmów, robienia zdjęć, nawigacji(Google maps) nie potrzeba aż tak dużej mocy obliczeniowej. Jedynie gry mogą zjeść procesor.

 

W gry na telefonie nie grałem chyba już z dobre pół roku, no może ściągnąłem sobie jakąś na 5min po czym odinstslowalem.

 

A czy aplikacje wbudowane przez Asusa są aż tak złe? Kolega w ZenFone 2 właśnie chwalił sobie preinstalowane aplikacje, że są użyteczne jakoś nie skarżył się na zbyt dużą ilość.

 

Zawsze w ostateczności można odpalić roota i usunąć zbędne apk. Mam nadzieję, że nie będzie potrzeba bo jednak root != Warranty

Youki
komentarz
komentarz
3 godziny temu, kucharski237 napisał:

Powiedzmy sobie szczerze, przecież do przeglądania internetu, pisania wiadomości, oglądania filmów, robienia zdjęć, nawigacji(Google maps) nie potrzeba aż tak dużej mocy obliczeniowej.

Co też nie oznacza, że warto kupować telefon w podobnej cenie o znacznie niższej wydajności. Ten Asus nie jest zły, tylko powinien być o te 300-400 zł tańszy. A różnica jest wyczuwalna i to nawet podczas codziennego, zwykłego użytku, uruchamianie aplikacji itp.

3 godziny temu, kucharski237 napisał:

Mam nadzieję, że nie będzie potrzeba bo jednak root != Warranty

W przypadku OnePlus producent umożliwia wgrywanie CustomRom'ów bez utraty gwarancji. :) 

kucharski237
komentarz
komentarz

Przeglądając te wszystkie telefony wszystko wychodzi na to, że OnePlus 3t jedynie mi pasuje :P
 

Wersja 64GB na oneplus.net kosztuje 439€, żeby te 20-50€ mniej kosztował to bym się nie zastanawiał, a tak...

 

Jak jest z gwarancją do tego telefonu? Mają oddział w Polsce?

Youki
komentarz
komentarz

W niemczech jest.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.