x-kom hosting

Smartfon do 1200 zł

adamekj02
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam . Mam zamiar zakupić telefon dotykowy który będzie mnie kosztował nie więcej niż 1200 zł czym mniej tym lepiej  MOJE WYMAGANIA OD NAJWAŻNIEJSZEGO :
1. Wydajność / płynność tzn. ram oraz procesor ( co najmniej 2 gb ram 6 rdzeni procesora )

2. Dobrze by było 32 GB ROM ale 16 mi wystarczy

3. Wyświetlacz ( FullHD co najmniej 5 cali , najlepiej 5,5 )

4. MUSOWO szybki czytnik Lini papilarnych Najlepiej aktywny / przyciski najlepiej fizyczne

5. Aparat co najmniej 13 mpx , chciałbym by robił zdjęcia na których w przybliżeniu 3x było widać dobrze twarz , o ile się da aparat nie jest aż tak ważny

6. System : android 6.0 lub lepszy

7. Wygląd byle by poniżej 8 mm grubości

8. Bateria nie jest ważna (przy moim użytkowaniu Neffos c5 2200 mah wytrzymywał 2 dni)

 

MOJE PROPOZYCJE TO : LENOVO K6 NOTE

huawei p9 lite

Lenovo moto g5

Samsung a5 2016

Honor 7 lite

samsung a5 2017 ( nie jestem pewien bo strasznie drogi )

PROSZĘ o podawanie własnych propozycji, nie przyjmuje chińczyków ( xiaomi meizu czy jakis ulefone ) w punktach napisalem moje wymagania DO PUNKTU 4 MUSZĄ SIĘ SPEŁNIAĆ jeszcze raz prosze o propozycje , chciałbym jak najwięcej oszczędzić

 

Edytowane przez adamekj02

Youki
komentarz
komentarz

Wkrótce za te 1299 zł pojawi się z oficjalnej dystrybucji Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB co oznacza, że prawie nówki kupisz te 100-150 zł.
Spełnia Twoje wymagania.

adamekj02
komentarz
komentarz
Godzinę temu, adamekj02 napisał:

MOJE PROPOZYCJE TO : LENOVO K6 NOTE

huawei p9 lite

Lenovo moto g5

Samsung a5 2016

Honor 7 lite

samsung a5 2017 ( nie jestem pewien bo strasznie drogi )

PROSZĘ o podawanie własnych propozycji, nie przyjmuje chińczyków ( xiaomi meizu czy jakis ulefone )

 

xiaomi nie dla mnie... wole jakieś średniaki producentów którzy produkują flagowce :)

Youki
komentarz
komentarz

To jest średniak, a Xiaomi też produkuje flagowce

adamekj02
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Youki napisał:

To jest średniak, a Xiaomi też produkuje flagowce

Ehhh.. nie chce chińczyka , ponoc jego interfejs jest tak źle zrobiony , że bebechy prawie nic nie daja , samsung a5 2016 ma dużo gorsze podzespoły a śmiga dużo płynniej , wystarcza mi takie modele , chodzi mi o zaoszczedzenie , prosze o poprawna odpowiedź :D

Youki
komentarz
komentarz

Głupoty czytasz na internecie, każdy kto używa wersji 3/32 GB Ci powie, że sprzęt działa plynnie, szybko i aplikacje są długo przetrzymywane w pamięci RAM. :E 

 

adamekj02
komentarz
komentarz

Inaczej, który z nich mógłbyś mi polecić?

LENOVO K6 NOTE

huawei p9 lite

Lenovo moto g5

Samsung a5 2016

Honor 7 lite 
 

Youki
komentarz
komentarz

Żaden, czekaj aż się pojawi P9 lite 2017 w sprzedaży.

  • Dobra wypowiedź 1
adamekj02
komentarz
komentarz

Youki a coś do 2000zl? myślałem nad A5 2017 jest prawie idealny, brakuje mi w nim stabilizacji obrazu w aparacie. Czy jest jakiś lepszy model do 2k od a5 2017? ( NIE CHCE ŻADNEGO XIAOMI ! :P):V

Youki
komentarz
komentarz

Pełno lepszych telefonów, nawet i poczciwa S6 a za 2000 zł to można poszukać prawie nowego S7

adamekj02
komentarz
komentarz

wracajac do ceny ok. 1300 zł czy  Lenovo P2 jest ok? 1000-1350 zł cos polecisz? cos co jest juz dzis w sprzedazy i ma androida 6.0 plis

Youki
komentarz
komentarz

P2 ma kiepski aparat

Dżony2
komentarz
komentarz

Ja mam tego P9 lita od tygodnia i dla mnie jak za nowy telefon to jest super opcja. Oczywiście wiadomo - każdy korzysta czy potrzebuje czegoś innego. Mi ten bynajmniej wystarcza:)

____7____
komentarz
komentarz

Ja używam Honor 7 lite i spisuje się znakomicie. Polecam jak najbardziej, Spełnia wszystkie twoje wymagania :D

  • 2 tygodnie później...
St05xd
komentarz
komentarz

Guwno ten p9 lite mam go od połowy roku i sie tak tnie. Masakra. Nie polecam bo sie też grzeje i robi słabe zdjęcia. Żałuje że nie wziąłem jakiegoś xiaomi. Xiaomi są dobre. Kup se xiaomi redmi 5. Kupisz go za rozsądną cene a te samsungu ze średniej półki to se w dupe wsadź bo to przereklamowane guwno.

Dżony2
komentarz
komentarz

Możecie zopiniowac tego Lenovo? MOja żona sie na niego uparła...

Youki
komentarz
komentarz

Osobiście wolałbym w tej cenie wziąć K6 Note ze względu na większą ilość RAM.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.