x-kom hosting

Nierównomierne podświetlenie matrycy

marchewkos
utworzono
utworzono

Witam , już od miesiąca zauważyłem ,że Matryca w moim laptopie Dell 7559 jest nierównomiernie podświetlona. Drażni mnie ta jasna plamka . Zwłaszcza ,gdy korzystam w nocy z laptopa to widać jest ją znacząco na czarnym tle. Czy mógłbym oddać laptop na gwarancje i wymieniliby mi na nowy bądź odzyskać pieniądze od sklepu ? Laptop zakupiony w Media 
Expert pół roku temu.

Screenshot_2017-03-26-11-50-01.png

Screenshot_2017-03-26-11-50-21.png

Screenshot_2017-03-26-11-50-38.png

Screenshot_2017-03-26-11-50-59.png

Screenshot_2017-03-26-11-51-06.png

Youki
komentarz
komentarz

Nierównomierność podświetlenia w przypadku matryc IPS to kwestia losowa. Producent tego nie zakwalifikuje raczej jako usterkę, zresztą nawet jak wymienią na inny panel to może być tak samo.

marchewkos
komentarz
komentarz

W takim razie czy mogę zwrócić towar do media expert i otrzymac zwrot gotówki ?

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli jest możliwość zwrotu, okres jeszcze nie minął to tak.

 

marchewkos
komentarz
komentarz

Odnośnie oddania komputera to czy mogę go oddać w innym mieście niż był on zakupiony ?

Youki
komentarz
komentarz

Prawdę mówiąc nie wiem, musisz dopytać już w samym sklepie.

Prosaid
komentarz
komentarz
3 godziny temu, marchewkos napisał:

Odnośnie oddania komputera to czy mogę go oddać w innym mieście niż był on zakupiony ?

Zadzwoń do nich na infolinie i wszystkiego się dowiesz

krzysiuus
komentarz
komentarz

Tak możesz oddać w innym mieście. Z drugiej strony to podświetlenie nie jest aż tak złe... uwierz mi jest znacznie więcej lapków monitorów z gorszym podświetleniem. 

Prosaid
komentarz
komentarz

Tak jak pisałem typowe w matrycach IPS

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.