x-kom hosting

jak zapisac obraz z wlasnej kam. internetowej na dysku

arturijuz
utworzono
utworzono

witam , mam takie pytanko: czy mozna, a jesli tak to w jaki sposob moge ustawic wlasna(!!!) kamerke internetowa, aby przy kazdym jej uruchomieniu ( czy to w wypadku kiedy sam ja zalaczam, czy tez np z jakiegos komunikatora np skype )zapisywany bylby z niej obraz na twardym dysku ??.... Jesli ktos ma jakies pomysly to bardzo prosze o rady :)

tofik177
komentarz
komentarz

virtual dub słuzy do obróbki filmów ma opcje pzechwytywania i nagrywania strumienia video z urzadzen podłączonych do kompa znam nim nagrywam przez kamerke internetowa..

ale musisz go odpowiednoo skonfigurowac np kompresje bo niekompresowany filmik 800/600 30 sekund mi zajmował prawie 1.5 giga..

no i zeby nagrywał trzeba recznie go właczyc samo sie nie zrobi..

arturijuz
komentarz
komentarz
virtual dub słuzy do obróbki filmów ma opcje pzechwytywania i nagrywania strumienia video z urzadzen podłączonych do kompa znam nim nagrywam przez kamerke internetowa..

ale musisz go odpowiednoo skonfigurowac np kompresje bo niekompresowany filmik 800/600 30 sekund mi zajmował prawie 1.5 giga..

no i zeby nagrywał trzeba recznie go właczyc samo sie nie zrobi..

dzieki za wskazowki, ale wlasnie chodzi mi o to aby zapisywanie bylo automatyczne. Jakis sposob na to musi sie znalezc :)

Anonim1
komentarz
komentarz

Windows Movie Maker

olszak
komentarz
komentarz

wątpie żeby program z autostartu ci się uruchamiał i nagrywał bez twojej zgody

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.