x-kom hosting

Tablet +/- 1000zł

oskar3001
utworzono
utworzono

Witam

Poszukuje tabletu za +/- 1000zł. Interesują mnie tablety każdej firmy oprócz samsunga. Tablet mogę kupić na zagranicznych serwisach (aliexpress, gearbest). Tablet będzie  używany do przegladania internetu, oglądania YouTube oraz przegladania maila itp. System jest mi obojętny
Co wymagam:
-wysoka wydajność
-dobre wykonanie 

Liczę na wasze propozycje. Jeśli polecacie dany tablet proszę o uzasadnienie czemu on.

Youki
komentarz
komentarz
3 godziny temu, oskar3001 napisał:

Tablet będzie  używany do przegladania internetu, oglądania YouTube oraz przegladania maila itp.

Czyli tylko w domu, 3G/LTE potrzebne nie jest?

oskar3001
komentarz
komentarz

3G/lte nie jest wymagane

Youki
komentarz
komentarz

Możesz popatrzeć na MiPada 2. Przyzwoita jakość wykonania oraz wydajność do codziennego użytku, ekran z sensownym pokryciem barw, można wyrwać za 150 dolców na przecenie.

oskar3001
komentarz
komentarz

A co sadzisz o nVidia shield k1?

Jak z gwarancja mipada?

Youki
komentarz
komentarz

K1 to stricte do gier przeważnie się wybiera.

 

A to zależy gdzie kupisz.

 

oskar3001
komentarz
komentarz

Czyli mówisz że do neta i multimediów lepszy bedzie xiaomi? Jakby co to tablet jest dla mojej mamy. Teraz używa samsunga tab 2 10.1 i nie jest zadowolona z prędkości tableta, więc zależy mi na dużej wydajności tabletu, miło by było gdyby tablet miałby dobre głośniki :)

Youki
komentarz
komentarz

Tab 2 to już dość leciwy model. Możesz jeszcze jakiś CustomROM wgrać, coś powinno być.

 

oskar3001
komentarz
komentarz

Ma już wgranego CM13 i poprawy nie ma :/ Wracając do pytania czyli co lepsze do mutimediów K1 czy mipad2?

Youki
komentarz
komentarz

MiPad chyba, że zależy Ci na szybkiej realizacji gwarancji to wtedy coś z polskiej dystrybucji.

Dżony2
komentarz
komentarz

Youki a co sądzisz o takim Galaxy? Ma słuzyć do neta, czasami jakiejś gry i offica

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.