x-kom hosting

Obraz przerywa podczas oglądania filmu

krzemyk11
utworzono
utworzono

Witam

Mam pewien problem. Dotyczy on tego, że podczas wyświetlania filmu strasznie przerywa obraz cały czas i wydaję mi się, że może być to związane z informacją jaką uzyskuje po wejściu w właścicwosci, moj komputer, sprzet i menedzer urzadzen.

Bowiem obok:

Kontroler video (zgodny z VGA)

PCI Device

znajduje sie znak zapytania i wydaje mi sie ze to moze byc porzyczyna.

Karte sieciowa posiadam VIA Rhine II Fast Ethernet i pisze ze tu jest wszystko ok.

Sciagalem juz roznego rodzaju kodeki i nie mam pojecia jak rozwiacac ten problem. Po kilku godzinach poszukiwań postanowiłem napisać tutaj, wierząc ze znajdzie sie osoba, która znajdzie rozwiazanie na mój problem.

Z góry dzieki za odp.

lesny1993
komentarz
komentarz
Kontroler video (zgodny z VGA)

PCI Device

Widać, nie są zainstalowane stery do karty graficzne. Zainstaluj i sprawdź czy dalej problem występuje.

falcon1984
komentarz
komentarz

odinstaluj wszystkie sterowniki grafiki i zainstaluj najnowsze, zainstaluj kodeki CCCP.

krzemyk11
komentarz
komentarz

Wydaje mi sie wlasnie, że karta grafiki tu jest zintegrowana i nie mam zadnej CD albo gdzies zapodzialem :blink:

Zainstaluje te kodeki i zobaczymy..

webber
komentarz
komentarz

Bez sterowników się nie obejdzie, jeżeli nie masz CD to podaj model a znajdzie się na stronie producenta.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.