x-kom hosting

[~1800zł] Nowy smartfon z Androidem

Dyczek
utworzono
utworzono

Witam serdecznie, chcę zakupić nowy telefon do ~1800 zł. Mój poprzedni telefon to Huawei Honor 6+, no ale niestety bateria się w nim wylała. Nowy telefon będzie mi służył głównie do oglądania filmów, przeglądania internetu i do gier.
- około 5.5"
- dobry aparat
- całkiem przyzwoita bateria (żeby przynajmniej te 2 dni trzymała)
- min. 32GB (jeżeli nie posiada slotu na karte SD)
- obsługa LTE
- Android
- najlepiej, aby telefon można było kupić w sklepie stacjonarnym, chodzi tu głównie o to żeby nie było problemów z ewentualnym oddaniem na gwarancje.
- nie chce, żeby telefon miał przycisk z tyłu obudowy (chodzi o telefon typu LG G4)
- dodatkowym atutem by były przyciski dotykowe na obudowie, nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć (chodzi o przyciski które znajdują się pod wyświetlaczem), dla przykładu podam chociażby i9100.

Moje propozycje:
- Xiaomi Redmi Note 3, 3 pro, 4
- Meizu MX5/6
- Asus Zenfone 3 Max ZC553KL
- One Plus 3T - wydaje się najlepszy z tych wszystkich, ale niestety brak serwisu w Polsce trochę mnie "przeraża".

W telefonach ogólnie można powiedzieć, że jestem zielony, więc liczę na waszą pomoc :P
Pozdrawiam.

 

 

Youki
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Dyczek napisał:

One Plus 3T - wydaje się najlepszy z tych wszystkich, ale niestety brak serwisu w Polsce trochę mnie "przeraża".

Wysyłasz chyba do Niemiec wtedy, koszt nie przeraża.

 

Jak Ci mocno zależy na baterii to wkrótce z polskiej dystrybucji ma się pojawić Redmi 4 z procesorem Snapdragon S625. 

Dyczek
komentarz
komentarz

Bateria nie jest priorytetem, ale dobrze żeby telefon przynajmniej 24h wytrzymał przy średnim użytkowaniu. Większym priorytetem jest aparat. Jakieś rady?

DiMateo
komentarz
komentarz

LG G4

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.