x-kom hosting

Smartfon do max. 1000zł

kaczorek51
utworzono
utworzono

Witam z racji , z tego że moje meizu m2 note ma pęknięte lcd muszę kupić nowy telefon . Myślałem nad xaiomi. Oczekuje dobrego aparatu i dobrego odtwarzacza muzyki. Dziękuje i pozdrawiam.

DiMateo
komentarz
komentarz

P9 Lite

  • Dobra wypowiedź 1
MD13
komentarz
komentarz

Z xiaomi możesz pomyśleć o mi note dobry dźwięk i przyzwoity apartamenty. Serie redmi sobie odpuść jeśli chodzi o aparat. Ewentualnie jak możesz dodać z 300 zł to Mi5 , ale wszystko to w chinach.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Z używanych na gwarancji możesz popatrzeć na Asus Zenfone 3. Można wyrwać w tej cenie lub przy niewielkiej dopłacie. Przyzwoity ekran, energooszczędny SoC oraz na prawdę dobry w tej cenie aparat.

 

  • Dobra wypowiedź 1
DiMateo
komentarz
komentarz

Jeśli używka to może LG G3?

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Chyba raczej G4 na gwarancji w tej cenie jak już o LG mowa.

 

  • Dobra wypowiedź 1
kaczorek51
komentarz
komentarz

Warto dopłacić do MI5? Jak wygląda gwarancja i przesyłka z Chin? 

Youki
komentarz
komentarz

A to zależy u jakiego sprzedawcy kupisz.

  • Dobra wypowiedź 1
kaczorek51
komentarz
komentarz

Myślałem nad ibuygou. Z tego co widziałem to gwarancja w Polsce obejmuje. Warto dać te 300 zł więcej za ten telefon? 

Youki
komentarz
komentarz

To dość sprawdzony sprzedawca. Gwarancję realizowaną masz przez wrocławski Mi Center, za 5 dolców wykupujesz dodatkowy rok.

Może być, warto.

 

  • Dobra wypowiedź 1
kaczorek51
komentarz
komentarz

Dziękuję myślę że już dokonałem wyboru. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.