x-kom hosting

Czy w Nju Mobile pozwala udostepniac internet?

Dark_Moon
utworzono
utworzono

Pytanie jak w temacie. Mam zamiar kupić kartę na doładowanie i nie jestem pewien jakie firmy bez problemu pozwalają udostępniać internet np. na tablet (mój telefon ma bardzo mały ekran i zacina się jak ma więcej jak 3 aplikacje więc jest do niczego).

Wiem tylko tyle co z internetu czyli niewiele a zapytać nie ma kogo. Nju Mobile ma dosyć atrakcyjna ofertę 10 Gb także dokupienie 9Gb za 9 zł. A jeżeli nie Nju Mobile to jaki dostawca zezwala udostępniać internet z telefonu, czytałem, że np. LycaMobile blokuje.

MatiosM
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam abonament na 29 zł miesięcznie z 10 GB neta i mogę udostępniać internet włączając funkcje routera WiFi w telefonie. Mój telefon to SG S5 mini ( mam usługę wszystko do komórkowych za 29 zł )

 

Nju nie ma takiego zakazu w regulaminie aby nie można było udostępniać internetu ( Play takie coś chyba ma )

 

Tutaj masz podobny temat:

http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,146800007,title,nju-internet-dodatkowy,watek

 

Edytowane przez MatiosM
  • Dobra wypowiedź 1
Dark_Moon
komentarz
komentarz

Dzięki za informację.

cinomatic
komentarz
komentarz

Udostępnienie internetu zależy od urządzenia.

Jeżeli Twoje urządzenie ma funkcję access pointa to zrobisz to bez problemu.

  • 7 miesięcy później...
kacper3355
komentarz
komentarz

Jasne że tak, jak każda inna sieć komórkowa ;-)

Dark_Moon
komentarz
komentarz

 

54 minuty temu, kacper3355 napisał:

Jasne że tak, jak każda inna sieć komórkowa ;-)

Temat stary i z tej sieci już skorzystałem działało wszystko dobrze. Ale chciałbym zareagować na ostatni wpis. Moje pytanie nie wzięło się bez powodu. Otóż nie każda sieć bez problemu udostępnia internet z telefonu na inne urządzenie np. PC.

Dla przykładu sieć Three (Wielka Brytania między innymi) miała czas, że jeżeli wykupiło się w tej sieci abonament nie dało się udostępniać internetu a na kartę tak. Zmienia się to często i nie wiem jak jest teraz.

Drugi problem z jakim się zetknąłem osobiście to po przełożeniu karty z samsunga do ZTE L3 mimo, że telefon posiadał opcję udostępniania Internetu a PC łączył się z telefonem internetu nie było na PC. Z sieci dostałem komunikat, że sieć nie jest w stanie poprawnie skonfigurować mojego telefonu. Pomimo wprowadzania danych ręcznie wg ich zaleceń internetu nadal nie było. Po włożeniu karty z powrotem do Samsunga wszystko działało. Podejrzewam, że nie zależy im na telefonie, którego oni nie mają w sprzedaży, bo to konkurencja.

Gawel
komentarz
komentarz

Mam Play na kartę. Udostępniłam przez WLAN USB, nigdy nie było problemu

Wysłane z mojego Lenovo YT-X703L przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.