x-kom hosting

czy warto dołożyc do takiego monitora

amatikulu
komentarz
komentarz

za te pieniadze nie poszalejesz, nie sugeruj sie zbytnio parametrami bo to wartosci wzgledne

22" w tej cenie to loteria, jesli już to np. Belinea o.display 2, ta firma ostatnio trzyma fason

z autopsji znam ten monitorek IIYAMA ProLite E2200WSV-1, oraz Fujitsu-Siemens E22-1W

generalnie w tych cenach brałbym raczej 19-20cali przy wiekszej matrycy jej parametry są bardziej widoczne i dokuczliwe

odradzam szajsungi i gatełeje chyba że liczysz na fart

snip91
komentarz
komentarz
odradzam szajsungi

Dlaczego ? Ja mam Samsunga i jakoś się bardzo dobrze sprawuje od ponad roku.

amatikulu
komentarz
komentarz

w sumie racja na tej półce..........szajsung czy równie mezaliansowy LG wypada niezle, powiedzmy fundusz 6tys na lcd kto by pomyslał o jakimkolwiek samsungu zostaje Nec, eizo,no i apple

jednak temu panu proponuje marke belinea (produkt z conajmniej drugiej połowy07r-wtedy im sie odmieniło)

Lipton
komentarz
komentarz

http://www.agito.pl/powyzej_19/lg_22_lcd_l...352.326438.html ja polecam ten monitor. Choć uważam że można by było dołożyć do Samsunga.

Nie do Szmajsunga tylko Samsunga. Najlepszy producent monitorów

Walkman
komentarz
komentarz

ja mam samsunga od 6lat :P lcd tylko że 15 cali , a co myślicie o tym getawayu za 350 zl , tani i chyba go wezme bo szkoda mi 900zl na te samsungi czy lg :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.